T.C. ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

Kurumsal Web Sitesi

BAKANIMIZIN FAALİYETLERİ

Bakan Özhaseki Sinop Valiliği İle AK PARTİ İl Başkanlığını Ziyaret Etti Bakan Özhaseki Sinop Valiliği İle AK PARTİ İl Başkanlığını Ziyaret Etti 26.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Sinop Valiliği ile AK Parti Sinop İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
Bakan Özhaseki: "Muhtırayı Aldığında Şapkasını Alıp Gidecek Biri Yok" Bakan Özhaseki: "Muhtırayı Aldığında Şapkasını Alıp Gidecek Biri Yok" 26.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Sinop'un Durağan İlçesi'nde halka hitap etti.
Bakan Özhaseki Kayseri'de Esnaf ve Sanatkarlarla Buluştu Bakan Özhaseki Kayseri'de Esnaf ve Sanatkarlarla Buluştu 25.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği tarafından düzenlenen "Esnaf ve Sanatkar Buluşması" programına katıldı.
Bakan Özhaseki Sarız İlçesinde Halka Seslendi Bakan Özhaseki Sarız İlçesinde Halka Seslendi 25.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Halk oylamaları kapsamında Sarız ilçesindeki Kadın ve Gençlik Merkezi'nde halka seslendi.
Bakan Özhaseki: “16 Nisan Türkiye İçin Bir Milat Olacaktır” Bakan Özhaseki: “16 Nisan Türkiye İçin Bir Milat Olacaktır” 24.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nce Kadir Has Stadyumu yanına yapılan 120 yataklı Güreş Eğitim Merkezi'nin temel atma törenine katıldı.
Bakan Özhaseki: “Bütün Terör Örgütlerinin Hakkından Geliyoruz” Bakan Özhaseki: “Bütün Terör Örgütlerinin Hakkından Geliyoruz” 24.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ile birlikte Kayseri Yahyalı’da vatandaşlarla buluştu.
Bakan Özhaseki: “Türkiye’nin Önü Bir Kez Daha Açılacak” Bakan Özhaseki: “Türkiye’nin Önü Bir Kez Daha Açılacak” 23.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kastamonu’da toplu açılış törenine katıldı.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan İspanya’ya Teknik İnceleme Ziyareti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan İspanya’ya Teknik İnceleme Ziyareti 23.03.2017 T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğünce yürütülen “Avrupa Topluluğu Mekânsal Bilgi Altyapısı (INSPIRE) Direktifinin Uygulanmasına Yönelik Yatay SektördeKapasiteGeliştirme İçin Teknik Destek Projesi” çerçevesinde12-19 Mart 2017 tarihleri arasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sn. Refik Tuzcuoğlu başkanlığındaki Türk Heyeti İspanya’da teknik inceleme ziyareti gerçekleştirmiştir.
Bakan Özhaseki Cami Planlama ve Tasarım Çalıştayı’na Katıldı Bakan Özhaseki Cami Planlama ve Tasarım Çalıştayı’na Katıldı 22.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın ev sahipliğinde düzenlenen “Cami Planlama ve Tasarım Çalıştayı”na katıldı.
Bakan Özhaseki: “En Büyük Kazancımız Kendi İçimizdeki Birliğimiz” Bakan Özhaseki: “En Büyük Kazancımız Kendi İçimizdeki Birliğimiz” 19.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri’de Argıncık Spor Tesisleri Temel Atma ve Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Dağıtım Töreni'ne katıldı.
Bakan Özhaseki: “Belediyecilikte ve Siyasette Önemli Olan Hizmet” Bakan Özhaseki: “Belediyecilikte ve Siyasette Önemli Olan Hizmet” 19.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Bünyan ilçesine yaptırılan “Kadın ve Gençlik Merkezi ile Doğalgaz, Asfalt ve Alt Yapı Tanıtım Töreni"ne katıldı.
Bakan Özhaseki: “Çanakkale Bir Milletin Nasıl İstiklal ve İstikbal Aşığı Olduğunun En Büyük Göstergesidir” Bakan Özhaseki: “Çanakkale Bir Milletin Nasıl İstiklal ve İstikbal Aşığı Olduğunun En Büyük Göstergesidir” 18.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 102. Yıl Dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Bakan Özhaseki: “Bu Mücadeleyi Yüzyıllardır Veriyoruz” Bakan Özhaseki: “Bu Mücadeleyi Yüzyıllardır Veriyoruz” 18.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri'de şehit aileleri ve gaziler ile öğle yemeğinde bir araya geldi.
Bakan Özhaseki Canlı Yayında “Anadolu'da Referandum”u Değerlendirdi Bakan Özhaseki Canlı Yayında “Anadolu'da Referandum”u Değerlendirdi 18.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 40 yerel televizyon kanalında yayınlanan Anadolu'da Referandum Programının canlı yayın konuğu oldu.
Bakan Özhaseki Temel Atma ve Tapu Dağıtım Törenine Katıldı Bakan Özhaseki Temel Atma ve Tapu Dağıtım Törenine Katıldı 18.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri'nin Kocasinan ilçesi Seyrani Mahallesi'nde temel atma ve tapu dağıtım törenine katıldı.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 sonraki sayfa son sayfa