T.C. ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

Kurumsal Web Sitesi

BAKANIMIZIN FAALİYETLERİ

Bakan Özhaseki “Diyarbakır Dönüşüyor” Programına Katıldı Bakan Özhaseki “Diyarbakır Dönüşüyor” Programına Katıldı 20.01.2018 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Turkuvaz Medya Grubu’nun Diyarbakır’da düzenlediği “Diyarbakır Dönüşüyor” programına katıldı.
Bakan Özhaseki Diyarbakır’da Anaokulu Öğrencilerine Karnelerini Verdi Bakan Özhaseki Diyarbakır’da Anaokulu Öğrencilerine Karnelerini Verdi 19.01.2018 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Diyarbakır Kayapınar ilçesindeki Minikler Anaokulunda düzenlenen karne dağıtım törenine katıldı.
Bakan Özhaseki: ”Kısa Süre İçinde Çalışmaların Hızlanacağı Yeni Bir Döneme Gireceğiz” Bakan Özhaseki: ”Kısa Süre İçinde Çalışmaların Hızlanacağı Yeni Bir Döneme Gireceğiz” 19.01.2018 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Diyarbakır Sur’da kıldığı cuma namazının ardından bölgedeki esnafı ziyaret etti.
Öğrenciler Karne Hediyelerini Müsteşar Yardımcısı Tuzcuoğlu’ndan Aldı Öğrenciler Karne Hediyelerini Müsteşar Yardımcısı Tuzcuoğlu’ndan Aldı 17.01.2018 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu, Kayseri Mustafa Germirli İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerini Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda ağırladı.
Bakanlık Ampullerdeki Civaya Karşı Uyardı Bakanlık Ampullerdeki Civaya Karşı Uyardı 15.01.2018 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Mustafa Öztürk, florasan lamba ve tasarruflu ampul kullanımının, sağladıkları elektrik tasarrufu nedeniyle son yıllarda giderek arttığına işaret etti.
Çevreyi Kirletenlere Af Yok Çevreyi Kirletenlere Af Yok 12.01.2018 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, basında yer alan, Sakarya Nehri’nde çevre kirliliği haberleri üzerine harekete geçti.
Bakan Yardımcısı Ceylan ENIPE Enerji Verimli Sanayi Ve Ürünler Fuarına Katıldı Bakan Yardımcısı Ceylan ENIPE Enerji Verimli Sanayi Ve Ürünler Fuarına Katıldı 12.01.2018 Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, "Binalarda Enerji Verimliliği ve İnovasyon" hedefiyle İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilen ENIPE Enerji Verimli Sanayi ve Ürünler Fuarı ve Zirvesi’ne katıldı.
Bakan Özhaseki: “Ankara Kayseri Arası 1.5 Saat Olacak” Bakan Özhaseki: “Ankara Kayseri Arası 1.5 Saat Olacak” 12.01.2018 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri’nin ulaşım projelerini Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda Kayseri milletvekilleri, Karayolları Genel Müdürlüğü ve Devlet Demir Yolları Genel Müdürlüğü yetkilileriyle masaya yatırdı.
Emine Erdoğan Sıfır Atık ve Geri Dönüşüm Sergisini Açtı Emine Erdoğan Sıfır Atık ve Geri Dönüşüm Sergisini Açtı 11.01.2018 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kreş ve Gündüz Bakımevi'nde eğitim gören çocuklar tarafından hazırlanan Sıfır Atık ve Geri Dönüşüm Sergisi'nin açılışını gerçekleştirdi.
Türkiye'nin Eko Etiket Logosu Belirlendi Türkiye'nin Eko Etiket Logosu Belirlendi 11.01.2018 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi tarafından hayata geçirilen “Türkiye’de Ulusal Çevre Etiket Sisteminin Kurulması” projesinin kapanış konferansı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa Öztürk’ün katılımıyla gerçekleştirildi.
Ulusal Çevre Etiket Sisteminin Kurulması Projesi Tamamlandı Ulusal Çevre Etiket Sisteminin Kurulması Projesi Tamamlandı 09.01.2018 Türkiye'de tüketicilerin çevreye zararlı ve daha duyarlı ürünler arasında ayrım yapmasına imkan tanıyacak Ulusal Çevre Etiket (Eko-Etiket) Sistemine geçiliyor.
2017'de 14 Bin 645 Hurda Araç Ekonomiye Geri Kazandırıldı 2017'de 14 Bin 645 Hurda Araç Ekonomiye Geri Kazandırıldı 08.01.2018 Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca geçen yıl "Ömrünü Tamamlamış Araç Veri Sistemi" üzerinden hurdaya ayrılan 14 bin 645 araç, lisanslı tesislerde ekonomiye geri kazandırıldı.
Bakan Özhaseki 2017 Yılı Faaliyetlerini Basın Mensuplarıyla Değerlendirdi Bakan Özhaseki 2017 Yılı Faaliyetlerini Basın Mensuplarıyla Değerlendirdi 03.01.2018 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 2017 yılı değerlendirme toplantısında basın mensuplarıyla bir araya geldi.
 SAVUNMA SANAYİİ MÜSTEŞARLIĞI İLE ÇİPLİ BETON İŞBİRLİĞİ SAVUNMA SANAYİİ MÜSTEŞARLIĞI İLE ÇİPLİ BETON İŞBİRLİĞİ 02.01.2018 Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Müsteşarlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı arasında ülkemizde inşaatlarda kullanılan betonun denetiminin elektronik ortamda yapılması amacıyla işbirliği protokolü imzalandı.
 SU/ATIKSU ARITIMI VE GERİ KAZANILMASINDA MEMBRAN TEKNOLOJİLERİ VE UYGULAMALARI KİTABI MÜSTEŞAR ÖZTÜRK'E TESLİM EDİLDİ SU/ATIKSU ARITIMI VE GERİ KAZANILMASINDA MEMBRAN TEKNOLOJİLERİ VE UYGULAMALARI KİTABI MÜSTEŞAR ÖZTÜRK'E TESLİM EDİLDİ 02.01.2018 Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bağlı Türkiye Çevre Koruma Vakfının başlatmış olduğu 'Kitap Yazan Akademisyenlere Maddi Destek Programı' kapsamında hazırlanan "Su/Atıksu Arıtımı ve Geri Kazanılmasında Membran Teknolojileri ve Uygulamaları" kitabı bugün Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa Öztürk’e teslim edildi.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 sonraki sayfa son sayfa