T.C. ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

Kurumsal Web Sitesi

BAKANIMIZIN FAALİYETLERİ

Bakan Özhaseki: “Cizre Eski Güzel Günlerine Döner…” Bakan Özhaseki: “Cizre Eski Güzel Günlerine Döner…” 28.04.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Şırnak’ta yapımı devam eden konutları ve kamu binalarını yerinde inceledi.
 “I. Ulusal İzin, Denetim, Laboratuvar Ve Çevre Görevlisi Çalıştayı” 2 Mayıs’ta Başlıyor “I. Ulusal İzin, Denetim, Laboratuvar Ve Çevre Görevlisi Çalıştayı” 2 Mayıs’ta Başlıyor 27.04.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İzin, Denetim, Laboratuvar ve Çevre Görevlileri konularında yaşanan sorunlara çözüm önerileri sunmak ve ilgili tüm paydaşlarla sektördeki yenilikleri değerlendirmek amacıyla “I. Ulusal İzin, Denetim, Laboratuvar ve Çevre Görevlisi Çalıştayı” düzenliyor.
“Yöresel Mimariye Uygun Konut Projeleri” Kitabının İkincisi Yayınlandı “Yöresel Mimariye Uygun Konut Projeleri” Kitabının İkincisi Yayınlandı 27.04.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan “Yöresel Mimari Özelliklere Uygun Konut Projeleri” kitabının ikincisi yayınlandı.
“Türkiye’de Atıksu Yönetimi Çalıştayı” Antalya’da Başladı  “Türkiye’de Atıksu Yönetimi Çalıştayı” Antalya’da Başladı 26.04.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Avrupa Birliği (AB) Yatırımları Dairesi Başkanlığı ile AB Türkiye Delegasyonu tarafından düzenlenen “Türkiye’de Atıksu Yönetimi Çalıştayı” Antalya’nın Serik ilçesi Belek Turizm Merkezi’nde başladı.
Bakan Yardımcısı Ceylan Avrupa Çevre Bakanları Toplantısına Katıldı Bakan Yardımcısı Ceylan Avrupa Çevre Bakanları Toplantısına Katıldı 25.04.2017 Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Avrupa Birliği Dönem Başkanlığını yürüten Malta'nın Başkenti Valetta'da düzenlenen Avrupa Çevre Bakanları Toplantısına katıldı.
Müsteşar Yardımcısı Tuzcuoğlu, "Şura Ortak Çalışma Toplantısı"nın Açılışını Gerçekleştirdi Müsteşar Yardımcısı Tuzcuoğlu, "Şura Ortak Çalışma Toplantısı"nın Açılışını Gerçekleştirdi 24.04.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu, “Şehircilik Şurası Ortak Çalışma Toplantısı”nın açılışını gerçekleştirdi.
Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu Şehir ve Medeniyet Okulu Öğrencileri İle Buluştu Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu Şehir ve Medeniyet Okulu Öğrencileri İle Buluştu 22.04.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu Eyüp Belediyesi Genç Akademi tarafından gerçekleştirilen Şehir ve Medeniyet Okulu'na konuk oldu ve Türkiye'nin yeni şehircilik vizyonunu anlattı.
Türkiye’de Atıksu Yönetimi Çalıştayı” Başlıyor Türkiye’de Atıksu Yönetimi Çalıştayı” Başlıyor 21.04.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı atıksu ve arıtma çamurlarının sürdürülebilir yönetiminin güçlendirilmesini ve geliştirilmesini sağlamak amacıyla “Türkiye’de Atıksu Yönetimi Çalıştayı” düzenliyor. 3 gün sürecek çalıştay da üniversiteler, organize sanayi bölgeleri, yerel yönetimler, sanayiciler, firmalar, kamu kurumları temsilcileri bir araya gelerek Türkiye’nin atıksu yol haritasını belirleyecek.
Bakan Özhaseki, “Bu Tercih Her Parti İçin Bir Şans” Bakan Özhaseki, “Bu Tercih Her Parti İçin Bir Şans” 19.04.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 5. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı’na katıldı.
Bakan Özhaseki Oyunu Kullandı Bakan Özhaseki Oyunu Kullandı 16.04.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, anayasa değişikliğine ilişkin halk oylamasında oyunu Kayseri'de kullandı.
Bakan Özhaseki Develi’de Vatandaşlarla Buluştu Bakan Özhaseki Develi’de Vatandaşlarla Buluştu 15.04.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Develi’de vatandaşlarla buluştu.
Bakan Özhaseki: “Yatırımlar İstikrarlı Hükümetler Varsa Yapılıyor” Bakan Özhaseki: “Yatırımlar İstikrarlı Hükümetler Varsa Yapılıyor” 14.04.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri'deki Doğu ve Güneydoğulu iş adamlarıyla bir araya geldi.
Bakan Özhaseki Cnn Türk’te Gündemi Değerlendirdi Bakan Özhaseki Cnn Türk’te Gündemi Değerlendirdi 13.04.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, CNN Türk canlı yayınında gündemi değerlendirdi.
İLBANK Yönetim Kurulu Kayseri’de Toplandı İLBANK Yönetim Kurulu Kayseri’de Toplandı 13.04.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki İller Bankasının Kayseri'de bir otelde düzenlenen Yönetim Kurulu toplantısına katıldı. Toplantıda konuşan Özhaseki, bakanlığın ilgili kuruluşu bankanın sermayesinin 18 milyar lira civarında, eski parayla 18 katrilyon lira olduğunu söyledi.
Bakan Özhaseki Talaslılarla Bir Araya Geldi Bakan Özhaseki Talaslılarla Bir Araya Geldi 13.04.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Talas’ta vatandaşlarla buluştu.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 sonraki sayfa son sayfa
f