Dikkat

2016 Yılı İnşaat Tesisat Analiz ve Birim Fiyatları yayınlanmıştır. 2016 Yılı İnşaat Tesisat Analiz ve Birim Fiyatları detaylarına ulaşmak için siteme üye olunması gerekmektedir. Daha önceki yıllarda üyeliği olan abonelerimizin sisteme yeniden üye olmalarına gerek yoktur, eski aboneliklerini kullanabilirler.

Abonelik güncellemesi veya yeni abonelik başvurusu yapacaklar buraya tıklayınız ve lütfen verilen bilgileri dikkatle okuyunuz.

2016 Yılı İnşaat ve Tesisat Birim Fiyatları Kitabı yayınlanmıştır. Birim Fiyatlarımızı kitap olarak temin etmek isteyen kullanıcıların İlbank Sosyal Tesisleri, Anadolu Bulvarı (Halk Ekmek Fabrikası Karşısı) Macunköy/ANKARA (Tel:0312 508 74 73) adresine müracaat etmeleri gerekmektedir.

Abone Girişi

Lütfen kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapınız.

Abonelik Ücreti Ödeme Şekli

Banka Adı
Açıklama
T.C.Halk Bankası Herhangi bir "Halk Bankası" şubesine giderek "Çevre ve Şehircilik Bakanlığı" hesabına "202 - Sesli ve Görüntülü Yayın Gelirleri" kodu ile abonelik ücretini yatırabilirsiniz.
(Banka sistemleri Kredi Kartı, EFT, Havale ve İnternet Bankacılığı işlemlerini kabul etmemektedir. Bu nedenle ücretlerin bizzat "Halk Bankası şubelerinden" yatırılması gerekmektedir)

2016 Yılı Abonelik Tipleri ve Ücretleri

Üyelik Tipi Fiyat Günlük Kota
A Tipi Abonelik 80 TL (Yıllık ücret) 100 adet
Aynı gün içerisinde 100 adet analiz veya birim fiyat detay bilgilerini görebilirsiniz. Kotanız ancak detay bilgilerine ulaştığınız zaman sistem tarafından 1 adet eksiltilmektedir.
B Tipi Abonelik 110 TL (Yıllık ücret) 200 adet
Aynı gün içerisinde 200 adet analiz veya birim fiyat detay bilgilerini görebilirsiniz. Kotanız ancak detay bilgilerine ulaştığınız zaman sistem tarafından 1 adet eksiltilmektedir.
C Tipi Abonelik 145 TL (Yıllık ücret) 300 adet
Aynı gün içerisinde 300 adet analiz veya birim fiyat detay bilgilerini görebilirsiniz. Kotanız ancak detay bilgilerine ulaştığınız zaman sistem tarafından 1 adet eksiltilmektedir.

2016 Yılı İnşaat Ve Tesisat Birim Fiyatları Düzeltme Listesi

2016 Yılı İnşaat ve Tesisat Birim Fiyatlarına ait düzeltme listesi yayımlanmıştır. Listeye ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Daha Önce Abone Olmuş Kullanıcıların Yeniden Abonelik Başvurusu Yapmasına Gerek Yoktur.

2016 yılında da aboneliklerin devam edebilmesi için kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra gelen ekranda 2016 Yılı Aboneliği kısmından 'Üyelik Tipi' ve 'Dekont Referans Numarası' bilgilerini girmeleri yeterli olacaktır.

2016 Yılı Abonelik Duyurusu

Toplu Veri Alımları İçin; Bakanlığımız tarafından internet ortamından sunumu yapılan İnşaat ve Analiz Birim Fiyatları yazılım firmaları ve toplu kullanımlar için satışa sunulmuştur. Fiyat bilgilendirmesine ve sözleşme metnine aşağıda yer alan linklerden ulaşılabilir.

Sözleşme Metni , Fiyat Bilgilendirmesi