T.C. ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

Kurumsal Web Sitesi

BAKANIMIZIN FAALİYETLERİ

BAKAN ÖZHASEKİ 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNİ TV NET’TE DEĞERLENDİRDİ BAKAN ÖZHASEKİ 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNİ TV NET’TE DEĞERLENDİRDİ 29.07.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki 15 Temmuz yaşanan darbe girişimini TV NET ekranında değerlendirdi.
 Bakan Özhaseki "Demokrasi Nöbeti"ne Kızılay Meydanı'nda devam etti…  Bakan Özhaseki "Demokrasi Nöbeti"ne Kızılay Meydanı'nda devam etti… 27.07.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Demokrasi Nöbetinin 12. Gecesi Kızılay Meydanı’ndaydı.
BAKAN ÖZHASEKİ MACARİSTAN BÜYÜKELÇİSİNİ KABUL ETTİ BAKAN ÖZHASEKİ MACARİSTAN BÜYÜKELÇİSİNİ KABUL ETTİ 27.07.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki; Macaristan Büyükelçisi Gabor Kiss’u makamında kabul etti.
 BAKAN ÖZHASEKİ İNŞAAT SEKTÖRÜ TEMSİLCİLERİ İLE BİRARAYA GELDİ BAKAN ÖZHASEKİ İNŞAAT SEKTÖRÜ TEMSİLCİLERİ İLE BİRARAYA GELDİ 25.07.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, kentsel dönüşüm ve inşaat sektörünün sorunlarının tartışıldığı, çözüm önerilerin getirildiği “Geleceği İnşa Edenler” konulu toplantıya katıldı. Bakan Özhaseki, “Bu ülkeyi siz ayağa kaldıracaksınız. Biz de sizin önünüzü açmak için çalışacağız” dedi.
 BAKAN ÖZHASEKİ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİNİN GIYABİ CENAZE NAMAZINA KATILDI BAKAN ÖZHASEKİ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİNİN GIYABİ CENAZE NAMAZINA KATILDI 25.07.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişimini engellemeye çalışırken şehit edilen demokrasi kahramanlarımız için kıyılan gıyabi cenaze namazına katıldı. Üsküdar Mihrimah Sultan Camisi'nde cuma namazını müteakip kılınan gıyabi cenaze namazının ardından şehitlerimiz için dua edildi. Bakan Özhaseki, burada gazetecilere darbe girişimi için değerlendirmelerde bulundu.
BAKAN ÖZHASEKİ: “MASUM İNSANLARIMIZA SİLAH DOĞRULTANLAR HESABINI VERECEK” BAKAN ÖZHASEKİ: “MASUM İNSANLARIMIZA SİLAH DOĞRULTANLAR HESABINI VERECEK” 25.07.2016 Bakan Özhaseki, haftasonu memleketi Kayseri’de Cumhuriyet Meydanı'ndaki FETÖ darbe girişimine karşı toplanan vatandaşlara katıldı.
BAKAN ÖZHASEKİ DARBE GİRİŞİMİNİ HABERTÜRK’TE DEĞERLENDİRDİ   BAKAN ÖZHASEKİ DARBE GİRİŞİMİNİ HABERTÜRK’TE DEĞERLENDİRDİ 20.07.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki 15 Temmuz yaşanan darbe girişimini HaberTürk’te değerlendirdi. Özhaseki darbe girişimini Kayseri’ye giderken öğrendiğini açıkladı.
 BAKAN ÖZHASEKİ DEMOKRASİ KAHRAMANLARINI ZİYARET ETTİ BAKAN ÖZHASEKİ DEMOKRASİ KAHRAMANLARINI ZİYARET ETTİ 19.07.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Fethullahçı Terör Örgütünün kalkışma hareketine karşı direnirken yaralananları Ankara Onkoloji hastanesinde ziyaret etti.
BAKAN ÖZHASEKİ, MİLLİ İRADE NÖBETİ İÇİN KAYSERİ'DE BAKAN ÖZHASEKİ, MİLLİ İRADE NÖBETİ İÇİN KAYSERİ'DE 16.07.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Kayseri’de Milli İrade için nöbette olan hemşerilerine hitap etti.
   MOGAN GÖLÜ İÇİN MAVİ ADIM MOGAN GÖLÜ İÇİN MAVİ ADIM 15.07.2016 Gölbaşı Özel Çevre Koruma Bölgesi’nde yer alan Mogan Gölü ve çevresinde yaşanan çevresel sorunların giderilmesi için; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı güç birliğine gidiyor.
 BAKAN ÖZHASEKİ HEMŞEHRİLERİ İLE BAYRAMLAŞTI BAKAN ÖZHASEKİ HEMŞEHRİLERİ İLE BAYRAMLAŞTI 11.07.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Ramazan Bayramını memleketi Kayseri’de geçirdi. Bayram namazını Tarihi Hunat Camisi'nde kılan Bakan Özhaseki, burada vatandaşlarla bayramlaştı.
BAKAN ÖZHASEKİ MUĞLA'DA BAKAN ÖZHASEKİ MUĞLA'DA 11.07.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Muğla Çevre ve Şehircilik Koordinasyon Toplantısına katıldı.
 ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINDA BAYRAMLAŞMA   ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINDA BAYRAMLAŞMA 01.07.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki; bakanlık personeli ile bayramlaştı.
 BAKAN ÖZHASEKİ ŞIRNAK’TA… BAKAN ÖZHASEKİ ŞIRNAK’TA… 30.06.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yaşanan terör saldırısına ilişkin, “Terörün dini yok, imanı yok, insafı yok. Eğer insafı olsaydı gidip de havaalanında 41 kişiyi öldürmezdi. Havaalanındaki insan ya çocuğunu bekliyor ya anasını bekliyor. Orada oturan masum insanı öldürmek hangi dinde var?” dedi.
HİÇBİR KAPTAN GEMİSİNİ DELEN YOLCUYA İZİN VERMEZ HİÇBİR KAPTAN GEMİSİNİ DELEN YOLCUYA İZİN VERMEZ 24.06.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, A Haber’in canlı yayın konuğu oldu. Belediye kaynaklarını terör örgütüne aktaran ya da bu örgüte yardım eden belediyelere ilişkin sert konuşan Özhaseki, “Hiçbir gemi kaptanı gemisini delen bir yolcuya izin vermez. Efendim, bu adam bilet parasını verdi, kamerasında kalabilir, istediğiniz zaman da delebilir; hayır, delemez onu, onun yapacağı şeyler de sınırlıdır. Bu adamlar sanki gemiyi delecek oradaki art niyetli yolcu gibiler, o yüzden de kanun bunlara sert işlemeli” dedi.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 sonraki sayfa son sayfa