T.C. ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

Kurumsal Web Sitesi

BAKANIMIZIN FAALİYETLERİ

Bakan Özhaseki Ak Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresi İle İlgili Açıklamalarda Bulundu Bakan Özhaseki Ak Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresi İle İlgili Açıklamalarda Bulundu 21.05.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresinde değerlendirmelerde bulundu.
Bakan Özhaseki’den 19 Mayıs Mesajı: “19 Mayıs Tam Bağımsızlığın Miladıdır” Bakan Özhaseki’den 19 Mayıs Mesajı: “19 Mayıs Tam Bağımsızlığın Miladıdır” 18.05.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Çevre ve İklim Programında Sektörel İzleme Komitesi, Müsteşar Yardımcısı Tuzcuoğlu Başkanlığında Toplandı Çevre ve İklim Programında Sektörel İzleme Komitesi, Müsteşar Yardımcısı Tuzcuoğlu Başkanlığında Toplandı 16.05.2017 Çevre ve İklim Eylemi Sektör Operasyonel Programı’nın ikinci Sektörel İzleme Komitesi Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu Başkanlığı’nda toplandı.
Bakan Özhaseki Aydınlıkevler Semt Çarşısı Açılış Törenine Katıldı Bakan Özhaseki Aydınlıkevler Semt Çarşısı Açılış Törenine Katıldı 16.05.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Altındağ Belediyesi Aydınlıkevler Semt Çarşısı açılış törenine katıldı.
Bakan Özhaseki Kayserili Öğrenciler ile Bir Araya Geldi Bakan Özhaseki Kayserili Öğrenciler ile Bir Araya Geldi 13.05.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki bakanlık merkez binada Kayseri’den Ankara’ya ziyarete gelen Kayseri Atlas Koleji öğrencileri ile bir araya geldi.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Koşusu Gerçekleşti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Koşusu Gerçekleşti 13.05.2017 Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 3 yaşlı safkan İngiliz erkek taylarının, Ankara’da ki önemli randevularından biri olan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Koşusu, 9 koşulu programın 7. koşusu olarak gerçekleşti.
Bakan Özhaseki: “Kayseri Yerel Yönetimlerin Gayretleriyle Ayağa Kalkan Ender Bir Şehirdir” Bakan Özhaseki: “Kayseri Yerel Yönetimlerin Gayretleriyle Ayağa Kalkan Ender Bir Şehirdir” 13.05.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kocasinan Belediyesi tarafından düzenlenen Kuşçu Tatil Köyü Tanıtımı ve Olta Balıkçılığı Günleri Açılış Töreni’ne katıldı.
Bakan Özhaseki Ankara Üniversitesinde Öğrencilerle Buluştu Bakan Özhaseki Ankara Üniversitesinde Öğrencilerle Buluştu 12.05.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Ankara Üniversitesi'nde "Türkiye'de Kentsel Dönüşüm" konulu seminere katıldı.
"Yeşil Bakış Kısa Film Yarışması'nda" Finalistler Belli Oldu "Yeşil Bakış Kısa Film Yarışması'nda" Finalistler Belli Oldu 12.05.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığının düzenlemiş olduğu "Yeşil Bakış Kısa Film Yarışmasında" dereceye giren filmler belli oldu. 26 Mayıs da düzenlenecek tören de üniversite öğrencilerine toplam 150 Bin TL ödül dağıtılacak.
Sur Konulu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı Sur Konulu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı 11.05.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki başkanlığında 10 aşamalı eylem planı üzerinde Sur konulu değerlendirme toplantısı yapıldı.
Tedavisi Tamamlanan Caretta Carettalar Denizle Buluştu Tedavisi Tamamlanan Caretta Carettalar Denizle Buluştu 10.05.2017 Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan Mahallesinde bulunan Deniz Kaplumbağası Araştırma Kurtarma Rehabilitasyon ve Bilgilendirme Merkezinde (DEKAMER) tedavileri tamamlanan caretta carettalar denizle buluştu.
Bakan Özhaseki: “15 Temmuz Gösterdi ki En Büyük Güç İnançlı İnsan” Bakan Özhaseki: “15 Temmuz Gösterdi ki En Büyük Güç İnançlı İnsan” 10.05.2017 Sierra Leone Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ernest Bai Koroma, çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Türkiye’ye geldi.
Bakan Özhaseki: “Değişime Ayak Uyduran Ayakta Kalır” Bakan Özhaseki: “Değişime Ayak Uyduran Ayakta Kalır” 10.05.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, SODEX Ankara Fuarı’nın açılışını gerçekleştirdi.
Bakan Özhaseki: “Her Şey Ticaretle Başlar Dostlukla Devam Eder” Bakan Özhaseki: “Her Şey Ticaretle Başlar Dostlukla Devam Eder” 05.05.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, “Çin – Türkiye Sınır Ötesi Elektronik Ticaret Pilot Projesi”nin tanıtım toplantısına katıldı.
Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu; "Yaklaşık 7 Milyon Yapı Stoğunun Yenilenmesi Gerekiyor" Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu; "Yaklaşık 7 Milyon Yapı Stoğunun Yenilenmesi Gerekiyor" 04.05.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu, "Türkiye Geleceğini Yeniden Tasarlıyor" ana temasıyla gerçekleştirilen "Forum İstanbul 2017"deki "Gelecekte Yaşam ve Fırsatlar" oturumunun açılışına katıldı.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 sonraki sayfa son sayfa
f