BAKANIMIZIN FAALİYETLERİ

 Dünya Kadastro Zirvesi’nde İstanbul Deklarasyonu Yayınlandı Dünya Kadastro Zirvesi’nde İstanbul Deklarasyonu Yayınlandı 24.04.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanlığının bağlı kuruluşu Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nce düzenlenen "Dünya Kadastro Zirvesi"nde İstanbul Deklarasyonu yayınlandı. Türkiye adına deklarasyonu Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce imzaladı.
 Bakan Güllüce, “Türkiye’nin Aydınlık Yarınlarını Hep Birlikte İnşa Etmeye Devam Edeceğiz” Bakan Güllüce, “Türkiye’nin Aydınlık Yarınlarını Hep Birlikte İnşa Etmeye Devam Edeceğiz” 17.04.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Çırağan Sarayı'nda düzenlenen Takasbank Tapu Lansman ve Protokol İmza Töreni'ne katıldı.
 “ÜSKÜDAR HİKMETLİ BİR ŞEHİRDİR”  “ÜSKÜDAR HİKMETLİ BİR ŞEHİRDİR” 17.04.2015 Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in ev sahipliğinde Üsküdar’da belediye başkanlığı yapmış olan eski başkanlar ve belediye meclis üyeleri toplantıda bir araya geldi. Üsküdar Belediyesi Kız Kulesi Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirilen toplantıya, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ve Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in yanı sıra Üsküdar eski dönem belediye başkanları, belediye meclis üyeleri katıldı.
 35. Uluslararası Deniz Kaplumbağaları Sempozyumu Muğla’da  35. Uluslararası Deniz Kaplumbağaları Sempozyumu Muğla’da 17.04.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Muğla’da büyük bir etkinliğe hazırlanıyor. Uluslararası bir etkinlikte deniz kaplumbağalarına uydu cihazı takılacak ve kaplumbağalar törenle denize bırakılacak.
 BAKAN GÜLLÜCE, “ARŞİV MÜZESİ KURACAĞIZ” BAKAN GÜLLÜCE, “ARŞİV MÜZESİ KURACAĞIZ” 15.04.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Üsküdar Belediyesi'nce Kız Kulesi Sosyal Tesisleri'nde eski ve yeni meclis üyeleri onuruna verilen yemeğe katıldı.
 Bakanlığımızdan Beş Yüz Milyon TL’lik Dev Yatırım Bakanlığımızdan Beş Yüz Milyon TL’lik Dev Yatırım 13.04.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Beş Yüz Milyon TL’lik dev yatırım hizmete alındı. Toplu açılış törenine Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ve Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce katıldı.
Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar, Türkiye’nin İklim Değişikliği Başmüzakerecisi Seçildi      Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar, Türkiye’nin İklim Değişikliği Başmüzakerecisi Seçildi 12.04.2015 İklim Değişikliği ve Hava Yönetimi Koordinasyon Kurulu, 9 Nisan 2015 tarihinde, Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın İdris Güllüce başkanlığında toplandı.
 Bakan Güllüce, “Dünya Kadastro Zirvesi” ile İlgili Basın Toplantısı Düzenledi Bakan Güllüce, “Dünya Kadastro Zirvesi” ile İlgili Basın Toplantısı Düzenledi 10.04.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı himayesinde, "Dünyamızın Kadastrosunu Yapalım" temasıyla Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan “Dünya Kadastro Zirvesi” öncesi İstanbul’da Bakan Güllüce’nin katılımı ile basın toplantısı düzenlendi.
 Bakan Güllüce, “İklim Değişikliği Konusunda En Hassas Ülkeyiz” Bakan Güllüce, “İklim Değişikliği Konusunda En Hassas Ülkeyiz” 08.04.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, iklim değişikliğinin geri döndürülemez sonuçlarından kaçınabilmek için küresel işbirliğinin zaruret olduğunu bildirdi.
 BASIN AÇIKLAMASI  BASIN AÇIKLAMASI 02.04.2015 Kamuoyuna duyurulur. Bugün ( 02.04.2015 ) bir basın yayın organında çıkan Bursa’nın Zehirlenmesine Bakanlık Onayı başlıklı bir haber yer almaktadır. Söz konusu haberde geçen iddialar üzerine aşağıdaki açıklamanın yapılmasına gerek duyulmuştur.
Şili ile Birlikte Latin Amerika’da İnşaat Alanında İşbirliği Yapabiliriz Şili ile Birlikte Latin Amerika’da İnşaat Alanında İşbirliği Yapabiliriz 02.04.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce makamında Şili büyükelçisi Fernando Varela Palma’yı kabul etti. Bakan Güllüce makamında ki konuşmasında Şili ile her alanda işbirliğine önem verdiklerini ifade etti.
 “Bu Ülkede Terör Hiçbir Zaman Payidar Olmayacak” “Bu Ülkede Terör Hiçbir Zaman Payidar Olmayacak” 01.04.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, 48 şehre 150 çöp toplama aracı ve 7 bin 500 çöp konteynerinin il özel idarelerine teslimi dolayısıyla düzenlenen törene katıldı. Bakan Güllüce şehit savcı Mehmet Selim Kiraz'a rahmet diledi.
 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Ankara'da “Bilinçli Çevre Gönüllüleri Yetişiyor" Programına Katıldı  Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Ankara'da “Bilinçli Çevre Gönüllüleri Yetişiyor" Programına Katıldı 31.03.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Anakara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünce Neşet Ertaş Sanat ve Gösteri Merkezi'nde düzenlenen "Ankara'da Bilinçli Çevre Gönüllüleri Yetişiyor" programına katıldı.
 BAKAN GÜLLÜCE MESLEKİ HİZMETLER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN AÇILIŞ TOPLANTISINA KATILDI BAKAN GÜLLÜCE MESLEKİ HİZMETLER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN AÇILIŞ TOPLANTISINA KATILDI 31.03.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Mesleki Hizmetler Genel Müdürlüğü’nün faaliyetleri kapsamında yapı ustalarına kazandırılan MYK belgelerinin hak sahiplerine verilmesi ve piyasa gözetimi ve denetimine ivme kazandırmak amacıyla alınan araçların dağıtım törenine katıldı.
 KENTSEL DÖNÜŞÜM SEFERBERLİĞİNE İZMİR KEMALPAŞA DA KATILDI KENTSEL DÖNÜŞÜM SEFERBERLİĞİNE İZMİR KEMALPAŞA DA KATILDI 30.03.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, İzmir Kemalpaşa’da kentsel dönüşüm programına katıldı.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 sonraki sayfa son sayfa