T.C. ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

Kurumsal Web Sitesi

BAKANIMIZIN FAALİYETLERİ

Müsteşar Yardımcısı Birpınar COP 23 Kapanış Toplantısında Konuştu Müsteşar Yardımcısı Birpınar COP 23 Kapanış Toplantısında Konuştu 20.11.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve İklim değişikliği Başmüzakerecisi Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar, Almanya’nın Bonn kentinde düzenlenen BM İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesi 23. Taraflar Konferansı’nın (COP 23) kapanışında konuştu.
Bakan Özhaseki COP23’te Üst Düzey Oturumda Konuştu; “Türkiye, Elinden Gelenin En İyisini Yapmaya Çalışıyor” Bakan Özhaseki COP23’te Üst Düzey Oturumda Konuştu; “Türkiye, Elinden Gelenin En İyisini Yapmaya Çalışıyor” 17.11.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Almanya’nın Bonn kentinde düzenlenen İklim Değişikliği 23. Taraflar Konferansı’nda (COP23) diğer katılımcı ülkelerin temsilcilerinin de yer aldığı Üst Düzey Oturum'da bir konuşma yaptı.
Hindistan'dan Türkiye'ye Yeşil İklim Fonu Konusunda Destek Mesajı Hindistan'dan Türkiye'ye Yeşil İklim Fonu Konusunda Destek Mesajı 17.11.2017 Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesi 23. Taraflar Konferansı için Almanya'nın Bonn kentinde bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Hindistan Çevre, Orman ve İklim Bakanı Harsh Vardhan ile ikili görüşme gerçekleştirdi.
BM Genel Sekreteri Guterres’ten Bakan Özhaseki’ye Almanya’da Sıcak Karşılama BM Genel Sekreteri Guterres’ten Bakan Özhaseki’ye Almanya’da Sıcak Karşılama 16.11.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, BM İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesi 23. Taraflar Toplantısı Üst Düzey Oturumu’na katılmak üzere geldiği Almanya’nın Bonn kentinde BM Genel Sekreteri Antonio Guterres ile bir görüşme gerçekleştirdi.
Bakan Özhaseki Cop23’te Türkiye Ve Sergi Stant Alanını Açtı Bakan Özhaseki Cop23’te Türkiye Ve Sergi Stant Alanını Açtı 16.11.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, İklim Değişikliği 23. Taraflar Konferansı’na (COP23) katılmak amacıyla geldiği Almanya’nın Bonn kentinde Türkiye Sergi ve Stant Alanın açılışını Türkiye’den gelen heyetle gerçekleştirdi.
Bakan Özhaseki 834 Konutun Kura Çekimini Gerçekleştirdi Bakan Özhaseki 834 Konutun Kura Çekimini Gerçekleştirdi 12.11.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile TOKİ iş birliğinde yapımı gerçekleştirilen 834 konutun kura çekim törenine katıldı.
Bakan Özhaseki 10 Tır Yardımı Dualarla Halep’e Uğurladı Bakan Özhaseki 10 Tır Yardımı Dualarla Halep’e Uğurladı 12.11.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri'den Suriye'nin Halep kentine 10 yardım tırının gönderilmesi dolayısıyla düzenlenen törene katıldı.
Bakan Özhaseki Sümer Parkı’nın Açılışını Gerçekleştirdi Bakan Özhaseki Sümer Parkı’nın Açılışını Gerçekleştirdi 12.11.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Sümer Parkı’nın açılışını gerçekleştirdi.
Müsteşar Yardımcısı Birpınar İklim Değişikliği Taraflar Konferansı’nda Türkiye’nin Taleplerini Dile Getirdi Müsteşar Yardımcısı Birpınar İklim Değişikliği Taraflar Konferansı’nda Türkiye’nin Taleplerini Dile Getirdi 12.11.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve İklim Değişikliği Başmüzakerecisi Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar, İklim Değişikliği 23. Taraflar Konferansı’nda Türkiye’nin taleplerini dile getirdi.
Bakan Özhaseki;  “Şehirciliğin Yeni Vizyonu İnsan Odaklı” Bakan Özhaseki; “Şehirciliğin Yeni Vizyonu İnsan Odaklı” 10.11.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Bakanlıkça "Şehircilikte Yeni Vizyon" temasıyla ocakta başlayan Şehircilik Şurası'nın Sheraton Otel'de düzenlenen Sonuç Bildirgesi Toplantısı'na katıldı.
Şehircilik Şurası Genel Kurulu Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Gerçekleştirildi Şehircilik Şurası Genel Kurulu Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Gerçekleştirildi 08.11.2017 Cumhurbaşkanlığı tarafından himaye edilen ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Şehircilik Şurası Genel Kurulu Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde yapıldı.
Su Yalıtımı Yönetmeliği Tanıtıldı Su Yalıtımı Yönetmeliği Tanıtıldı 07.11.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Mustafa Öztürk, Resmi Gazete'de yayımlanan Su Yalıtımı Yönetmeliğine ilişkin, "Mevcut binalarda ömür 30 yıl ama bu binaların su yalıtımı doğru yapılırsa binaların ömrünü yaklaşık 80, 100 yıla çıkartabiliriz" dedi.
Bakan Özhaseki TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Milletvekillerinin Sorularını Yanıtladı Bakan Özhaseki TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Milletvekillerinin Sorularını Yanıtladı 07.11.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının 2018 yılı bütçesinin görüşüldüğü TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda milletvekillerinin sorularını yanıtladı.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 2018 Yılı Bütçesi Kabul Edildi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 2018 Yılı Bütçesi Kabul Edildi 07.11.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Çevre ve Şehircilik Bakanlığının 2018 yılı bütçesine ilişkin sunum yaptı. Bakan Özhaseki sunumda, Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun'un beş yıllık uygulama döneminin geride bırakıldığını anımsattı.
Bakanlıktan Hava Kirliliğine Yönelik Tedbir Uyarısı Bakanlıktan Hava Kirliliğine Yönelik Tedbir Uyarısı 06.11.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca, kış aylarında artan yakıt kullanımına bağlı hava kirliliğinin kaynağından önlenmesi konusunda vatandaşlar uyarıldı.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 sonraki sayfa son sayfa
f