BAKANIMIZIN FAALİYETLERİ

 İstanbul Sultanbeyli’de Mülkiyet Reformu İstanbul Sultanbeyli’de Mülkiyet Reformu 22.05.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin talimatıyla çalışmalarına hız verilen Sultanbeyli ilçesinde yaklaşık 200 bin kişiyi ilgilendiren mülkiyet problemi çözüme kavuşturuldu.
 Kentsel Gelişme Stratejisi (Kentges) Eylem Planı Çalışmaları Devam Ediyor Kentsel Gelişme Stratejisi (Kentges) Eylem Planı Çalışmaları Devam Ediyor 21.05.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin talimatıyla KENTGES çalışmalarına hız verildi.
 Bakan Güllüce, Erzurum’da Kentsel Dönüşüm Temel Atma Törenine Katıldı Bakan Güllüce, Erzurum’da Kentsel Dönüşüm Temel Atma Törenine Katıldı 21.05.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce açılış ve incelemelerde bulunmak üzere Erzurum'a geldi. Bakan Güllüce, Vali Ahmet Altıparmak, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile Erzurum-Tekman karayolundaki Uzunahmet Tabyası'nı gezdi.
 Gölcük Belediyesi ile Kentsel Dönüşüm Protokolü İmzalandı Gölcük Belediyesi ile Kentsel Dönüşüm Protokolü İmzalandı 18.05.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Gölcük Kazıklı Kervansaray Kültür Yapısı'nda düzenlenen Gölcük Belediyesi Kentsel Dönüşüm Protokolü'nün imza törenine katıldı.
Bakan Güllüce, "Yerel Yönetimler Alt Yapıyı Geliştirme Projesi Kredi Anlaşması"nın İmza Törenine Katıldı Bakan Güllüce, "Yerel Yönetimler Alt Yapıyı Geliştirme Projesi Kredi Anlaşması"nın İmza Törenine Katıldı 15.05.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, İller Bankası AŞ ile Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı (JICA) arasında yapılan, yaklaşık 375 milyon dolar (45 milyar Japon Yeni) tutarındaki "Yerel Yönetimler Alt Yapıyı Geliştirme Projesi Kredi Anlaşması"nın imza törenine katıldı.
 SOER 2015 Avrupa Çevre Durum ve Görünüm Raporu Tanıtım Toplantısı Yapıldı SOER 2015 Avrupa Çevre Durum ve Görünüm Raporu Tanıtım Toplantısı Yapıldı 07.05.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından, "SOER 2015 Avrupa Çevre Durum ve Görünüm Raporu" tanıtım toplantısı düzenlendi.
Bakan Güllüce, “İmar Mevzuatı Çalıştayı”nın Açılış Programına Katıldı Bakan Güllüce, “İmar Mevzuatı Çalıştayı”nın Açılış Programına Katıldı 07.05.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Mesleki Hizmetler Genel Müdürlüğünce bir otelde düzenlenen "İmar Mevzuatı Çalıştayı"nın açılış programına katıldı. Burada bir konuşma yapan Bakan Güllüce, çevre ve şehircilikle ilgili çeşitli çalıştaylar yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini söyledi.
 Bakan Güllüce,  Belediye Başkanlarına Kentsel Dönüşüm Çağrısı Yaptı Bakan Güllüce, Belediye Başkanlarına Kentsel Dönüşüm Çağrısı Yaptı 29.04.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından İstanbul’da "Kentsel Dönüşüm Aileleri"nin katılımıyla düzenlenen "Dönüşüm Devam Ediyor" programına katıldı.
Bakan Güllüce'nin Katılımıyla "Akıllı Kentler-Bulut Kent Bilgi Sistemi" Tanıtıldı Bakan Güllüce'nin Katılımıyla "Akıllı Kentler-Bulut Kent Bilgi Sistemi" Tanıtıldı 28.04.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "Hedefimiz, en küçük belediyemizi bile bilgi teknolojilerini kullanır hale getirmek, kent bilgi sistemleriyle 400 milyon liranın üzerinde bir tasarruf sağlamak" dedi.
 Dünya Kadastro Zirvesi’nde İstanbul Deklarasyonu Yayınlandı Dünya Kadastro Zirvesi’nde İstanbul Deklarasyonu Yayınlandı 24.04.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanlığının bağlı kuruluşu Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nce düzenlenen "Dünya Kadastro Zirvesi"nde İstanbul Deklarasyonu yayınlandı. Türkiye adına deklarasyonu Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce imzaladı.
 Bakan Güllüce, “Türkiye’nin Aydınlık Yarınlarını Hep Birlikte İnşa Etmeye Devam Edeceğiz” Bakan Güllüce, “Türkiye’nin Aydınlık Yarınlarını Hep Birlikte İnşa Etmeye Devam Edeceğiz” 17.04.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Çırağan Sarayı'nda düzenlenen Takasbank Tapu Lansman ve Protokol İmza Töreni'ne katıldı.
 “ÜSKÜDAR HİKMETLİ BİR ŞEHİRDİR”  “ÜSKÜDAR HİKMETLİ BİR ŞEHİRDİR” 17.04.2015 Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in ev sahipliğinde Üsküdar’da belediye başkanlığı yapmış olan eski başkanlar ve belediye meclis üyeleri toplantıda bir araya geldi. Üsküdar Belediyesi Kız Kulesi Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirilen toplantıya, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ve Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in yanı sıra Üsküdar eski dönem belediye başkanları, belediye meclis üyeleri katıldı.
 35. Uluslararası Deniz Kaplumbağaları Sempozyumu Muğla’da  35. Uluslararası Deniz Kaplumbağaları Sempozyumu Muğla’da 17.04.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Muğla’da büyük bir etkinliğe hazırlanıyor. Uluslararası bir etkinlikte deniz kaplumbağalarına uydu cihazı takılacak ve kaplumbağalar törenle denize bırakılacak.
 BAKAN GÜLLÜCE, “ARŞİV MÜZESİ KURACAĞIZ” BAKAN GÜLLÜCE, “ARŞİV MÜZESİ KURACAĞIZ” 15.04.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Üsküdar Belediyesi'nce Kız Kulesi Sosyal Tesisleri'nde eski ve yeni meclis üyeleri onuruna verilen yemeğe katıldı.
 Bakanlığımızdan Beş Yüz Milyon TL’lik Dev Yatırım Bakanlığımızdan Beş Yüz Milyon TL’lik Dev Yatırım 13.04.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Beş Yüz Milyon TL’lik dev yatırım hizmete alındı. Toplu açılış törenine Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ve Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce katıldı.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 sonraki sayfa son sayfa