T.C. ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

Kurumsal Web Sitesi

BAKANIMIZIN FAALİYETLERİ

Bakan Özhaseki Nusaybin'de Bakan Özhaseki Nusaybin'de 07.12.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Mardin'deki temaslarının ardından Nusaybin’de sivil toplum kuruluşu temsilcileri, kanaat önderleri ve muhtarlarla düzenlenen toplantıya katıldı.
Bakan Özhaseki; “Mardin avantajı çok olan bir şehir” Bakan Özhaseki; “Mardin avantajı çok olan bir şehir” 06.12.2016 Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Mardin'e gelen Bakan Özhaseki'yi havalimanında Vali Mustafa Yaman, AK Parti Mardin milletvekilleri Orhan Miroğlu ve Ceyda Bölünmez Çankırı, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl Jandarma Komutanı Albay Ahmet Zafer İzcan ve diğer ilgililer karşıladı.
Bakan Özhaseki’den futbolculara moral ziyareti Bakan Özhaseki’den futbolculara moral ziyareti 04.12.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, çeşitli temaslarda bulunmak üzere gittiği Kayseri'de Büyükşehir Belediye Başkanlığını, Kayserispor Tesislerini ve AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.
Bakan Özhaseki: "Hem Yatırımlar Yapılacak Hem de Çevreyi Koruyacağız" Bakan Özhaseki: "Hem Yatırımlar Yapılacak Hem de Çevreyi Koruyacağız" 02.12.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, bakanlığının düzenlediği "Yatırım ve Hizmetleri Değerlendirme Toplantısı"nın açılışına katıldı.
Bakan Özhaseki: "Çevre Bize Bırakılan Bir Emanettir" Bakan Özhaseki: "Çevre Bize Bırakılan Bir Emanettir" 01.12.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, bakanlığı tarafından Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Merkezi'nde düzenlenen "Çevrem Sensin" adlı eğitim programının açılışına katıldı.
Bakan Özhaseki Romanya Milli Günü Resepsiyonu’na Katıldı Bakan Özhaseki Romanya Milli Günü Resepsiyonu’na Katıldı 30.11.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Romanya Milli Günü Resepsiyonu’na katıldı. Resepsiyonda konuşan Bakan Özhaseki, Türkiye ile Romanya'nın her alanda iş birliğini devam ettirdiğinin altını çizdi.
Bakan Özhaseki,"Dünyayı En Çok Çin, Amerika ve AB Ülkeleri Kirletiyor" Bakan Özhaseki,"Dünyayı En Çok Çin, Amerika ve AB Ülkeleri Kirletiyor" 26.11.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Yeni İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisleri ile Çevre Yatırımları Toplu Açılış Töreni'ne katıldı.
Bakan ÖZHASEKİ 3. Kentsel Dönüşüm Zirvesi"ne Katıldı Bakan ÖZHASEKİ 3. Kentsel Dönüşüm Zirvesi"ne Katıldı 25.11.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Piri Reis Harita, Gayrimenkul ve Coğrafi Bilgi Sistemleri Derneğinin "2023Vizyonu ve Hedefleri Doğrultusunda Sürdürülebilir Kentsel Yenileme" başlığıyla düzenlediği 3. Kentsel Dönüşüm Zirvesi’ne katıldı.
Bakan Özhaseki TGRT Haber’in Canlı Yayın Konuğu Oldu Bakan Özhaseki TGRT Haber’in Canlı Yayın Konuğu Oldu 24.11.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, TGRT Haber canlı yayınında gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.
Bakan ÖZHASEKİ; “Bilgiyi tüketenler, bilgiyi üretenlere her zaman muhtaçtır” Bakan ÖZHASEKİ; “Bilgiyi tüketenler, bilgiyi üretenlere her zaman muhtaçtır” 24.11.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Dünya Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) Günü Sempozyumu’nun açılışına katıldı.
Bakan ÖZHASEKİ TRT HABER’in canlı yayın konuğu oldu Bakan ÖZHASEKİ TRT HABER’in canlı yayın konuğu oldu 23.11.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhasek, TRT Haber’de “Anadolu Soruyor” programının canlı yayın konuğu oldu.
Bakan Özhaseki’nin Başkanlığında  Terörden Zarar  Gören İlçelerde  Yapılan Çalışmalar  Değerlendirildi Bakan Özhaseki’nin Başkanlığında Terörden Zarar Gören İlçelerde Yapılan Çalışmalar Değerlendirildi 23.11.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Bakanlığında düzenlenen Mardin Nusaybin, Diyarbakır Sur, Şırnak Merkez, Cizre, Silopi ve İdil’le ilgili 3 ayrı koordinasyon toplantısına başkanlık etti.
Bakan ÖZHASEKİ; “Yetişmiş iyi bir insan potansiyelimiz var” Bakan ÖZHASEKİ; “Yetişmiş iyi bir insan potansiyelimiz var” 23.11.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesi Konferans Salonu'nda 102. Dönem Kaymakamlık Kursu'na katılan kaymakam adaylarıyla bir araya geldi.
Bakan ÖZHASEKİ; " Türkiye'nin başına bela olan vesayetçi yapı artık sona erdi " Bakan ÖZHASEKİ; " Türkiye'nin başına bela olan vesayetçi yapı artık sona erdi " 21.11.2016 Antalya'da gezi ve incelemelerde bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret ederek, partililerle bir araya geldi. Burada, Kasım Ayı Daraltılmış İl Yönetimi Toplantısı'na katılan Özhaseki, AK Parti hükümetlerinin, sağlıkta, ekonomide, eğitimde, ulaştırmada, adalette, her alanda eski hükümetlerle kıyaslandığında hepsinde başarılı çalışmalar yaptığını söyledi.
Bakan ÖZHASEKİ; “2023 yılı geldiğinde atıklarımızın hepsi alınacak, ayrıştırılacak” Bakan ÖZHASEKİ; “2023 yılı geldiğinde atıklarımızın hepsi alınacak, ayrıştırılacak” 21.11.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kepez ilçesi Kızıllı Mahallesi'nde, Antalya Büyükşehir Belediyesi Entegre Atık Değerlendirme Geri Dönüşüm ve Bertaraf Tesisleri'nin temel atma törenine katıldı.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 sonraki sayfa son sayfa