T.C. ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

Kurumsal Web Sitesi

BAKANIMIZIN FAALİYETLERİ

HİÇBİR KAPTAN GEMİSİNİ DELEN YOLCUYA İZİN VERMEZ HİÇBİR KAPTAN GEMİSİNİ DELEN YOLCUYA İZİN VERMEZ 24.06.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, A Haber’in canlı yayın konuğu oldu. Belediye kaynaklarını terör örgütüne aktaran ya da bu örgüte yardım eden belediyelere ilişkin sert konuşan Özhaseki, “Hiçbir gemi kaptanı gemisini delen bir yolcuya izin vermez. Efendim, bu adam bilet parasını verdi, kamerasında kalabilir, istediğiniz zaman da delebilir; hayır, delemez onu, onun yapacağı şeyler de sınırlıdır. Bu adamlar sanki gemiyi delecek oradaki art niyetli yolcu gibiler, o yüzden de kanun bunlara sert işlemeli” dedi.
Bakan Özhaseki Yapımı 80 Milyon TL Tutan Köprülü Kavşakları Açtı Bakan Özhaseki Yapımı 80 Milyon TL Tutan Köprülü Kavşakları Açtı 20.06.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediyesince yaptırılan köprülü kavşakların açılış törenine katıldı.
  Kayseri’de Kadın ve Gençler İçin İki Önemli Yatırım Kayseri’de Kadın ve Gençler İçin İki Önemli Yatırım 20.06.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, bir dizi ziyaret, açılış ve incelemelerde bulunmak üzere gittiği Kayseri’deki ikinci gününde Yahyalı ve Develi ilçelerinde açılışlara katıldı.
BAKAN ÖZHASEKİ TRT HABER'İN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU BAKAN ÖZHASEKİ TRT HABER'İN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU 17.06.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, TRT Haber'de yayınlanan "Anadolu Soruyor" programında gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
BAKAN ÖZHASEKİ: “YALANIN BİRİ BİN PARA” BAKAN ÖZHASEKİ: “YALANIN BİRİ BİN PARA” 17.06.2016 Bir dizi ziyaret ve açılış için memleketi Kayseri’de bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki; son kararname ile Kayseri’ye atanan Vali Süleyman Kamçı’yı ziyaret ederek yeni görevinde başarı diledi.
 BAKAN ÖZHASEKİ KAYSERİ’DE AÇILIŞLARA KATILDI  BAKAN ÖZHASEKİ KAYSERİ’DE AÇILIŞLARA KATILDI 17.06.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, memleketi Kayseri’de Melikgazi Belediyesi tarafından 19 Mayıs Mahallesi'nde yaptırılan imam hatip ortaokulu ve Mavi Marmara saldırısında hayatını kaybeden Furkan Doğan’ın isminin verildiği caminin açılışını yaptı.
 BAKAN ÖZHASEKİ DİYARBAKIR’DA İFTAR AÇTI BAKAN ÖZHASEKİ DİYARBAKIR’DA İFTAR AÇTI 11.06.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Diyarbakır Valiliği'nce terör mağdurları için kurulan çadırda iftar açtı, tarihi Ulucami'de namaz kıldı.
   BAKAN ÖZHASEKİ DİYARBAKIR'DA SUR EYLEM PLANINI AÇIKLADI BAKAN ÖZHASEKİ DİYARBAKIR'DA SUR EYLEM PLANINI AÇIKLADI 11.06.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, “Sur Eyle Planını” açıkladı. Diyarbakır’da düzenlenen “Sur Eyle Planı Bilgilendirme Toplantısı” nde yaptığı konuşmada çalışmalar bittikten sonra Sur’un Türkiye’nin en önemli merkezlerinden biri olacağını söyledi.
Bakan Özhaseki Bisiklet Dağıtım Törenine Katıldı Bakan Özhaseki Bisiklet Dağıtım Törenine Katıldı 10.06.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, İzmit Belediyesince, Atatürk Spor Salonu'nda öğretmenlere bisiklet dağıtılması dolayısıyla düzenlenen törene katıldı.
Bakan Özhaseki: “Terörle Mücadelede Geri Adım Atmayacağız” Bakan Özhaseki: “Terörle Mücadelede Geri Adım Atmayacağız” 10.06.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, terör örgütünün insafı, kuralı ve kutsalı olmadığını belirterek, terörle mücadeleden asla geri adım atılmayacağını vurguladı.
 Bakan Özhaseki “22. Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri" Törenine Katıldı Bakan Özhaseki “22. Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri" Törenine Katıldı 10.06.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kocaeli Sanayi Odası tarafından düzenlenen 22. Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri Töreni’ne katıldı.
 ÖZHASEKİ, DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ'NDE ALMANYA'YA YÜKLENDİ ÖZHASEKİ, DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ'NDE ALMANYA'YA YÜKLENDİ 06.06.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan Çevre Günü'ne özel 507 milyonluk maliyet tutan 458 Çevre Projesi hayata geçti. Projelerin açılışını Bakan Özhaseki yaptı.
 Bakan Özhaseki AB Çevre Ödülleri Türkiye Programı’na Katıldı Bakan Özhaseki AB Çevre Ödülleri Türkiye Programı’na Katıldı 03.06.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) ev sahipliğinde düzenlenen "Avrupa Birliği (AB) Çevre Ödülleri Türkiye Programı"na katıldı. Bakan Özhaseki, törende yaptığı konuşmada, Alman Meclisinin Ermeni iddialarına ilişkin kararına yönelik eleştirilerde bulundu.
 Bakan Özhaseki Spor Salonu Açılışına Katıldı Bakan Özhaseki Spor Salonu Açılışına Katıldı 01.06.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Ali Rıza Özderici İmam Hatip Anadolu Lisesinde yapılan spor salonunun açılışına katıldı. Açılışta konuşan Bakan Özhaseki, kendisinin de imam hatip mezunu olduğunu anımsattı.
 Bakan Özhaseki “Kayseri’nin Kentsel Geleceği” Konulu Toplantıya Katıldı Bakan Özhaseki “Kayseri’nin Kentsel Geleceği” Konulu Toplantıya Katıldı 01.06.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri’de Ticaret Odası, Sanayi Odası ve Ticaret Borsası işbirliği ile düzenlenen "Kayseri'nin Kentsel Geleceği" konulu toplantıya katıldı.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 sonraki sayfa son sayfa