T.C. ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

Kurumsal Web Sitesi

BAKANIMIZIN FAALİYETLERİ

 Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı Diyarbakır’da Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı Diyarbakır’da 08.02.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, terör saldırıları nedeniyle evlerini terk eden ve Sur Kaymakamlığınca otele yerleştirilen aileleri ziyaret etti.
 Bakan Sarı “Türkiye ve Sri Lanka Geçmişten Günümüze İlişkilerini Daha da Geliştirme Arzusunda Olan İki Ülkedir” Bakan Sarı “Türkiye ve Sri Lanka Geçmişten Günümüze İlişkilerini Daha da Geliştirme Arzusunda Olan İki Ülkedir” 08.02.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Srilanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı, Şehir Planlama ve Su Temini Bakanı Rauff Hakeem’i makamında ağırladı.
Çelik Yapıların Tasarım, Hesap ve Yapım Esaslarına Dair Yönetmelik Yayımlandı Çelik Yapıların Tasarım, Hesap ve Yapım Esaslarına Dair Yönetmelik Yayımlandı 04.02.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Çelik Yapıların Tasarım, Hesap ve Yapım Esasları Yönetmeliği'nin hazırlanmasında katkı sağlayan akademisyen, STK ve sektör temsilcileri ile bir araya geldi.
 Silopi’de Zarar Tespit Çalışmaları Tamamlandı Silopi’de Zarar Tespit Çalışmaları Tamamlandı 04.02.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Çelik Yapıların Tasarım, Hesap ve Yapım Esasları Yönetmeliği'nin hazırlanmasında katkı sağlayan akademisyen, STK ve sektör temsilcileri ile bir araya geldiği toplantıda Silopi’deki zarar tespit çalışmaları ve Sur Bölgesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.
 Bakan Sarı “Biz Şehirleri Medeniyetin Gücünü ve Gelişmişliğini Yansıtan Bir Ayna Olduklarını Bilerek İmar Ediyoruz” Bakan Sarı “Biz Şehirleri Medeniyetin Gücünü ve Gelişmişliğini Yansıtan Bir Ayna Olduklarını Bilerek İmar Ediyoruz” 01.02.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Antalya'da düzenlenen "Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 2015 Yılı Faaliyetlerinin Değerlendirilmesi ve 2016 Yılı Faaliyetlerinin Müzakeresi Çalıştayı"nın kapanış törenine katıldı.
 Bakan Sarı Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi Bakan Sarı Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi 28.01.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, bakanlığın çalışmalarını takip eden basın mensuplarıyla tanışma toplantısı düzenledi.
 Bakan Sarı “Pakistan ile Geçmişten Gelen Kültürel ve Tarihi Bağlara Sahibiz” Bakan Sarı “Pakistan ile Geçmişten Gelen Kültürel ve Tarihi Bağlara Sahibiz” 27.01.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Pakistan İslam Cumhuriyeti Pencab Eyaleti Konut, Kentsel Gelişim & Toplum Sağlığı Mühendisliği ve Haberleşme Bayındırlık Bakanı Malık Tanveer Aslam Awan’ı makamında kabul etti
 Bakan Sarı Minik Güreşçileri Ağırladı Bakan Sarı Minik Güreşçileri Ağırladı 22.01.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, bakanlığının bağlı kuruluşu Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü bünyesinde 2014 yılından itibaren faaliyet gösteren Tapu Kadastro Spor Kulübü'nün minik güreşçilerini makamında ağırladı.
Yapı Malzemeleri Mobil Denetim Sistemi 81 İle Yaygınlaştırılıyor Yapı Malzemeleri Mobil Denetim Sistemi 81 İle Yaygınlaştırılıyor 21.01.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, "Yapı Malzemeleri Mobil Denetim Sisteminin 81 ile Yaygınlaştırılması Programı"na katıldı.
Bakanlık 2023 Yılı Atıksu Arıtımı Eylem Planını Hazırladı Bakanlık 2023 Yılı Atıksu Arıtımı Eylem Planını Hazırladı 19.01.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 2023 yılı atıksu eylem planını hazırladı. Plana göre 2023 yılına kadar 1501 adet atıksu arıtma tesisi daha yapılacak.
 Hatay’ın 90 Yıllık Tapu Sorunu Çözüldü Hatay’ın 90 Yıllık Tapu Sorunu Çözüldü 15.01.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Hatay’ın Alahan Mahallesi'ndeki kadastro çalışmalarıyla tespit edilen hak sahiplerine tapularını dağıttı.
 Bakan Sarı Diyarbakır Çınar'da Şehit Olan Polis Memuru ile Kızının Cenaze Törenine Katıldı Bakan Sarı Diyarbakır Çınar'da Şehit Olan Polis Memuru ile Kızının Cenaze Törenine Katıldı 15.01.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde hain saldırıda şehit olan polis memuru Mehmet Şenol Çiftçi ve kızı Mevlüde İrem Çiftçi’nin Hatay’daki cenaze törenine katıldı.
 ÇELİK YAPILAR YÖNETMELİĞİNE KAVUŞUYOR… ÇELİK YAPILAR YÖNETMELİĞİNE KAVUŞUYOR… 14.01.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, çelik yapılar yönetmeliğini hazırlayarak yayımlanmak üzere Başbakanlık’a gönderdi.
 Bakan Sarı Dünya Bankası Avrupa ve Merkezi Asya, Türkiye Ülke Birimi Direktörü Johannes Zutt’u Makamında Kabul Etti Bakan Sarı Dünya Bankası Avrupa ve Merkezi Asya, Türkiye Ülke Birimi Direktörü Johannes Zutt’u Makamında Kabul Etti 14.01.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Dünya Bankası Avrupa ve Merkezi Asya, Türkiye Ülke Birimi Direktörü Johannes Zutt’u makamında kabul etti.
   Bakan Sarı “Çevreye Duyarlı Enerji Kullanımında ve Tasarrufunda Hedeflerimizi Gerçekleştireceğiz” Bakan Sarı “Çevreye Duyarlı Enerji Kullanımında ve Tasarrufunda Hedeflerimizi Gerçekleştireceğiz” 11.01.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tesislerinde düzenlenen "Çevre ve Enerji Verimliliği Merkezi Fizibilite Çalışması Projesi" açılış toplantısına katıldı.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 sonraki sayfa son sayfa