BAKANIMIZIN FAALİYETLERİ

Beton Ankara 2014 Fuarı Açıldı Beton Ankara 2014 Fuarı Açıldı 17.04.2014 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "Ekonomik olarak bütün dünyayı vatan kabul edip, açılarak bilgi, kalite ve becerimizi ihraç etmemiz lazım" dedi.
Bakan İdris Güllüce “Ensar Buluşmaları Konferansı”na Konuşmacı Olarak Katıldı Bakan İdris Güllüce “Ensar Buluşmaları Konferansı”na Konuşmacı Olarak Katıldı 16.04.2014 Bakan Güllüce, Ensar Vakfı Ankara Şubesi tarafından düzenlenen ''Ensar Buluşmaları Konferansı"na konuşmacı olarak katılarak çevre ve şehircilik konularında değerlendirmelerde bulundu.
Bakan Güllüce Kentsel Dönüşüm Verilerini Açıkladı Bakan Güllüce Kentsel Dönüşüm Verilerini Açıkladı 15.04.2014 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce A Haber’de Kentsel Dönüşümün 2013 rakamlarını açıkladı.
10 Bin Yeni Fidan Toprakla Buluştu 10 Bin Yeni Fidan Toprakla Buluştu 12.04.2014 Bakan Güllüce, Şile otoban yolu üzerinde Gübre Fabrikaları Türk Anonim Şirketi'nin (GÜBRETAŞ), Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği (ÇEKÜD) ile beraber düzünlediği 10 bin ağaçlık GÜBRETAŞ Hatıra Ormanı’nın da fidan dikim törenine katıldı.
Tebrik Ziyaretleri Devam Ediyor Tebrik Ziyaretleri Devam Ediyor 12.04.2014 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Çekmeköy ve Sançaktepe belediyelerini ziyaret etti.
Bakan İdris Güllüce Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi Bakan İdris Güllüce Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi 10.04.2014 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, İlbank Sosyal ve Eğitim Tesislerinde basın mensuplarıyla yaptığı toplantıda, bakanlığının faaliyetleri hakkında bilgi vererek gündem hakkında da değerlendirmelerde bulundu.
Bakan Güllüce Üsküdar, Pendik, Sultanbeyli Ve Beykoz Belediyelerini Ziyaret Etti Bakan Güllüce Üsküdar, Pendik, Sultanbeyli Ve Beykoz Belediyelerini Ziyaret Etti 04.04.2014 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, 30 Mart'ta yapılan yerel seçimlerde Üsküdar Belediye Başkanı seçilen Hilmi Türkmen'i, Pendik Belediye Başkanı seçilen Kenan Şahin'i, Sultanbeyli Belediye
Bakan Güllüce Yozgat Çevre Ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti Bakan Güllüce Yozgat Çevre Ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti 01.04.2014 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Yozgat Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nü ziyaret ederek burada kentsel dönüşümle ilgili açıklamalarda bulundu.
 Bakan Güllüce “Herkesin Ev Sahibi Olmasını Arzularız” Bakan Güllüce “Herkesin Ev Sahibi Olmasını Arzularız” 26.03.2014 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Türkiye genelinde, binaların deprem riski taşıması ve aynı zamanda da mühendislik hizmeti görmemesinden dolayı çalışma başlatıldığını kaydetti.
 Pakistan Milli Günü Ankara'da Kutlandı Pakistan Milli Günü Ankara'da Kutlandı 24.03.2014 Pakistan milli günü Büyükelçi Muhammad Haroon Shaukat'ın Swissotelde verdiği resepsiyonla kutlandı.
Bakan Güllüce, Beykoz’da Tapu Dağıtım ve Toplu Açılış Törenine Katıldı Bakan Güllüce, Beykoz’da Tapu Dağıtım ve Toplu Açılış Törenine Katıldı 20.03.2014 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği ''Tapu Dağıtım ve Toplu Açılış Töreni''nde, 2/B sorununun çözülmesiyle tapu almaya hak kazanan 141 vatandaşın tapularını verdi.
Büyük Bir Zafer Günü Olan 18 Mart Aynı Zamanda da Şehitlerimizi Anma Günüdür. Büyük Bir Zafer Günü Olan 18 Mart Aynı Zamanda da Şehitlerimizi Anma Günüdür. 18.03.2014 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "18 Mart, bizim tarihimizde inanılmaz bir önemi olan, çok önemli bir tarih" dedi.
Bakan Güllüce Karakoçan Devlet Hastanesi'nin 50 Yataklı Yeni Hizmet Binasının Temel Atma Törenine Katıldı Bakan Güllüce Karakoçan Devlet Hastanesi'nin 50 Yataklı Yeni Hizmet Binasının Temel Atma Törenine Katıldı 13.03.2014 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "Bu ülke, kardeşlikle daha çok yükselecek. Bu ülke, birlikte olmakla yükselecek" dedi.
Erzurum'un Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 96. Yıl Dönümü Kutlandı Erzurum'un Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 96. Yıl Dönümü Kutlandı 12.03.2014 Erzurum'un düşman işgalinden kurtuluşunun 96'ncı yıl dönümü, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'nin katılımıyla kutlandı.
Çevre Ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Gümüşhane’de Çevre Ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Gümüşhane’de 11.03.2014 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "Coğrafya ve nüfus büyüklüğüne baktığınızda biz dünyanın on büyük ülkesinden biriyiz. Dünyada ekonomide de on ülkeden biri olacağız" dedi.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki sayfa son sayfa