T.C. ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

Kurumsal Web Sitesi

BAKANIMIZIN FAALİYETLERİ

Bakan Özhaseki Müteahhit ve Mimarlarla Buluştu Bakan Özhaseki Müteahhit ve Mimarlarla Buluştu 29.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, İstanbul Esenler’de müteahhit ve mimarlarla buluştu.
Bakan Özhaseki’den Kartal Seçim Koordinasyon Merkezi’ne Ziyaret Bakan Özhaseki’den Kartal Seçim Koordinasyon Merkezi’ne Ziyaret 29.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Kartal İlçe Teşkilatını ziyaret ederek Seçim Koordinasyon Merkezi’nde (SKM) parti yöneticilerinden brifing aldı.
Bakan Özhaseki Kayseri ve Nevşehir Dernek Üyeleriyle Buluştu Bakan Özhaseki Kayseri ve Nevşehir Dernek Üyeleriyle Buluştu 28.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, İstanbul'da Kayseri-Nevşehir dernekleri üyeleriyle bir araya geldi.
Bakan Özhaseki: “Türkiye İçin Adeta Bir Yol Ayrımındayız” Bakan Özhaseki: “Türkiye İçin Adeta Bir Yol Ayrımındayız” 28.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki İstanbul Bahçelievler AK Parti Kadın Kolları üyeleriyle bir araya geldi.
Bakan Özhaseki Sinop Valiliği İle AK PARTİ İl Başkanlığını Ziyaret Etti Bakan Özhaseki Sinop Valiliği İle AK PARTİ İl Başkanlığını Ziyaret Etti 26.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Sinop Valiliği ile AK Parti Sinop İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
Bakan Özhaseki: "Muhtırayı Aldığında Şapkasını Alıp Gidecek Biri Yok" Bakan Özhaseki: "Muhtırayı Aldığında Şapkasını Alıp Gidecek Biri Yok" 26.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Sinop'un Durağan İlçesi'nde halka hitap etti.
Bakan Özhaseki: "Biz Ağa Çocuğu, Paşa Çocuğu Değiliz" Bakan Özhaseki: "Biz Ağa Çocuğu, Paşa Çocuğu Değiliz" 26.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Sinop'un Saraydüzü ilçesinde vatandaşlara seslendi.
Bakan Özhaseki Kayseri'de Esnaf ve Sanatkarlarla Buluştu Bakan Özhaseki Kayseri'de Esnaf ve Sanatkarlarla Buluştu 25.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği tarafından düzenlenen "Esnaf ve Sanatkar Buluşması" programına katıldı.
Bakan Özhaseki Sarız İlçesinde Halka Seslendi Bakan Özhaseki Sarız İlçesinde Halka Seslendi 25.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Halk oylamaları kapsamında Sarız ilçesindeki Kadın ve Gençlik Merkezi'nde halka seslendi.
Bakan Özhaseki: “16 Nisan Türkiye İçin Bir Milat Olacaktır” Bakan Özhaseki: “16 Nisan Türkiye İçin Bir Milat Olacaktır” 24.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nce Kadir Has Stadyumu yanına yapılan 120 yataklı Güreş Eğitim Merkezi'nin temel atma törenine katıldı.
Bakan Özhaseki: “Bütün Terör Örgütlerinin Hakkından Geliyoruz” Bakan Özhaseki: “Bütün Terör Örgütlerinin Hakkından Geliyoruz” 24.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ile birlikte Kayseri Yahyalı’da vatandaşlarla buluştu.
Bakan Özhaseki: “Türkiye’nin Önü Bir Kez Daha Açılacak” Bakan Özhaseki: “Türkiye’nin Önü Bir Kez Daha Açılacak” 23.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kastamonu’da toplu açılış törenine katıldı.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan İspanya’ya Teknik İnceleme Ziyareti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan İspanya’ya Teknik İnceleme Ziyareti 23.03.2017 T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğünce yürütülen “Avrupa Topluluğu Mekânsal Bilgi Altyapısı (INSPIRE) Direktifinin Uygulanmasına Yönelik Yatay SektördeKapasiteGeliştirme İçin Teknik Destek Projesi” çerçevesinde12-19 Mart 2017 tarihleri arasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sn. Refik Tuzcuoğlu başkanlığındaki Türk Heyeti İspanya’da teknik inceleme ziyareti gerçekleştirmiştir.
Bakan Özhaseki Cami Planlama ve Tasarım Çalıştayı’na Katıldı Bakan Özhaseki Cami Planlama ve Tasarım Çalıştayı’na Katıldı 22.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın ev sahipliğinde düzenlenen “Cami Planlama ve Tasarım Çalıştayı”na katıldı.
Bakan Özhaseki: “En Büyük Kazancımız Kendi İçimizdeki Birliğimiz” Bakan Özhaseki: “En Büyük Kazancımız Kendi İçimizdeki Birliğimiz” 19.03.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri’de Argıncık Spor Tesisleri Temel Atma ve Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Dağıtım Töreni'ne katıldı.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 sonraki sayfa son sayfa
f