T.C. ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

Kurumsal Web Sitesi

BAKANIMIZIN FAALİYETLERİ

Bakan Özhaseki: “Allah Bu İyiliğimizi, Bu Güzelliğimizi Elimizden Almasın Bakan Özhaseki: “Allah Bu İyiliğimizi, Bu Güzelliğimizi Elimizden Almasın 28.08.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı tarafından toplanan 1.6 milyon lira değerindeki yardım malzemelerinin yüklendiği 38 TIR’ın, Suriye'ye gönderilmesi için düzenlenen törene katıldı.
 Bakan Özhaseki: “Yahyalı'yı Kayseri'ye, Oradan da Dünyaya Bağlamak İstiyoruz” Bakan Özhaseki: “Yahyalı'yı Kayseri'ye, Oradan da Dünyaya Bağlamak İstiyoruz” 28.08.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile beraber Kayseri'deki Kapuzbaşı Şelalesi'nde incelemelerde bulundu.
Bakan Özhaseki: “Pazar Günümüz Bereketli Geçti” Bakan Özhaseki: “Pazar Günümüz Bereketli Geçti” 28.08.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile beraber DSİ Tesisleri Toplu Temel Atma ve Açılış Töreni ile Orman Köylülerine Kullandırılan Gelir Getirici Tür ve Orköy Kredi Sertifikaları Dağıtım Merasimi’ne katıldı.
 BAKAN ÖZHASEKİ; “BİN 142 PARSELE EL KOYDUK” BAKAN ÖZHASEKİ; “BİN 142 PARSELE EL KOYDUK” 27.08.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Kayseri Develi’de STK temsilcileri ile bir araya geldi.
 Bakan Özhaseki; "Fikirtepe’yi Ayağa Kaldıracağız” Bakan Özhaseki; "Fikirtepe’yi Ayağa Kaldıracağız” 27.08.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, İstanbul Fikirtepe’de Kentsel Dönüşüm alanlarını gezdi.
 BAKAN ÖZHASEKİ; “MİLLİ YAZILIMI GELİŞTİRMELİYİZ” BAKAN ÖZHASEKİ; “MİLLİ YAZILIMI GELİŞTİRMELİYİZ” 26.08.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğünce geliştirilen 4 bilgi sistemi için düzenlenen Eğiticilerin Eğitimi Semineri Sertifika törenine katıldı. Törende konuşan Bakan Özhaseki, eğitimin ülke ve şehirler için hayırlı olmasını diledi.
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI “İNŞAAT SEKTÖRÜNDE NİTELİKLİ İŞ GÜCÜ” SLOGANIYLA BAŞLATTIĞI USTA EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI “İNŞAAT SEKTÖRÜNDE NİTELİKLİ İŞ GÜCÜ” SLOGANIYLA BAŞLATTIĞI USTA EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR 24.08.2016 Ülkemizde yapı sektörüne yönelik kayıt ve belgelendirme işlemleri Bakanlık tarafından yürütülüyor. Bakanlık inşaatlarda yetki belgeli usta çalıştırılmasına ilişkin 2012 yılında düzenleme yapmıştı. Böylece inşaat ustalarının kayıt altına alınması, eğitimi ve belgeli usta çalıştırılması konusunda sektördeki ilk ciddi adım atılmıştı.
İklim Değişikliği ile Mücadelede “İklim Kampları” Etkin Rol Oynuyor İklim Değişikliği ile Mücadelede “İklim Kampları” Etkin Rol Oynuyor 23.08.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, iklim değişikliği ile mücadelede Türkiye’yi, Uluslararası arenada etkin bir şekilde temsil ediyor. Bakanlık bu kapsamda Ülke içerisindeki projelerine hız kesmeden devam ediyor.
BAKAN ÖZHASEKİ İSTANBUL ANADOLU YAKASI BELEDİYE BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ BAKAN ÖZHASEKİ İSTANBUL ANADOLU YAKASI BELEDİYE BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ 23.08.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, İstanbul Anadolu yakası belediye başkanları ile bir araya geldi. Bakan Özhaseki, belediye başkanları ile belediye çalışmaları, projeler ve karşılaşılan sorunlar hakkında istişarelerde bulundu.
Cam Ambalaj Atıklarının Toplanmasında Yeni Dönem Cam Ambalaj Atıklarının Toplanmasında Yeni Dönem 22.08.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı atık yönetiminde HoReCa sistemini başlatıyor.
 ÇEVRE GÖREVLİSİ ADAY EĞİTİMLERİ ARTIK İNTERNET ORTAMINDA ÇEVRE GÖREVLİSİ ADAY EĞİTİMLERİ ARTIK İNTERNET ORTAMINDA 22.08.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin talimatı ile daha önce yüz yüze yapılan Çevre Görevlisi Aday Eğitimleri artık Uzaktan Eğitim ile yapılıyor.
BAKAN ÖZHASEKİ; “BU COĞRAFYA ADETA BİR AÇIKHAVA MÜZESİ” BAKAN ÖZHASEKİ; “BU COĞRAFYA ADETA BİR AÇIKHAVA MÜZESİ” 20.08.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Tarihi Kentler Birliği Karadeniz Bölge Toplantısına katılmak üzere Samsun’a geldi.
BAKAN ÖZHASEKİ GAZİANTEP GAZİLİK ÜNVANINA ENSARLIĞI DA EKLEDİ BAKAN ÖZHASEKİ GAZİANTEP GAZİLİK ÜNVANINA ENSARLIĞI DA EKLEDİ 19.08.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki bazı açılış ve incelemelerde bulunmak üzere Gaziantep’e geldi.
Bakan Özhaseki: “El Ele Vererek Sorunları Çözeceğiz” Bakan Özhaseki: “El Ele Vererek Sorunları Çözeceğiz” 19.08.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, bazı açılış ve incelemelerde bulunmak üzere gittiği Gaziantep’te Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i ziyaret etti.
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI ÖZHASEKİ YÜKSEKOVA’DA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI ÖZHASEKİ YÜKSEKOVA’DA 18.08.2016 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, çeşitli temaslarda bulunmak ve gerçekleştirilecek kamu yatırımları için belirlenen yerleri incelemek amacıyla Yüksekova'ya gitti.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 sonraki sayfa son sayfa