T.C. ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

Kurumsal Web Sitesi

BAKANIMIZIN FAALİYETLERİ

Bakan Özhaseki, Birlik Vakfı'na Ait  Yurdun Temellerini Attı Bakan Özhaseki, Birlik Vakfı'na Ait Yurdun Temellerini Attı 23.07.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Birlik Vakfı'na ait öğrenci yurdunun temel atma törenine katıldı.
Bakan Özhaseki: "Çerkes Kardeşlerimizin Kahramanlıkları Dillere Destan..." Bakan Özhaseki: "Çerkes Kardeşlerimizin Kahramanlıkları Dillere Destan..." 23.07.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Uluslararası Uzunyayla Çerkes Kültür Festivaline katıldı.
Çevre İçin Ara Kentsel Dönüşüm İçin Ara Çevre İçin Ara Kentsel Dönüşüm İçin Ara 22.07.2017 Alo 181 hattıyla Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bilgi, şikayet ve randevu taleplerine cevap oluyor
Bakan Özhaseki: "Depreme Karşı Savaşılmaz, Önlem Alınır" Bakan Özhaseki: "Depreme Karşı Savaşılmaz, Önlem Alınır" 22.07.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Milli Türk Talebe Birliği Platformu'nun programı öncesinde geçtiğimiz günlerde Ege Denizi'nde yaşanan depreme ilişkin gazetecilere açıklamalarda bulundu.
Bakan Özhaseki: "Batı, Düşmanlığını Aleni Yapmaya Başladı" Bakan Özhaseki: "Batı, Düşmanlığını Aleni Yapmaya Başladı" 22.07.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, TBMM Başkanı İsmail Kahraman ile birlikte Atatürk Üniversitesi Mezunları tarafından düzenlenen Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Platformu Kayseri Buluşmasına katıldı.
15 Temmuz'un Yıl Dönümünde Devletin Zirvesi Sabah Saatlerine Kadar Milyonlarla Beraber Şehitleri Andı 15 Temmuz'un Yıl Dönümünde Devletin Zirvesi Sabah Saatlerine Kadar Milyonlarla Beraber Şehitleri Andı 17.07.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde Ankara'daki anma programlarına katıldı.
Müsteşar Yardımcısı ve İklim Değişikliği Başmüzakerecisi Birpınar İstanbul’daki Şiddetli Yağışı Değerlendirdi:  “İnsanoğlu Kendi Kazdığı Çukura Düşüyor” Müsteşar Yardımcısı ve İklim Değişikliği Başmüzakerecisi Birpınar İstanbul’daki Şiddetli Yağışı Değerlendirdi: “İnsanoğlu Kendi Kazdığı Çukura Düşüyor” 16.07.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve İklim Değişikliği Başmüzakerecisi Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar İstanbul’da yaşanan şiddetli yağışı değerlendirdi.
İklim Kampları Başladı İklim Kampları Başladı 16.07.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinasyonunda, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi işbirliği ile yürütülen İklim Değişikliği Konusunda Farkındalık Geliştirme Projesi kapsamında İklim Kampları düzenleniyor.
Hava Kalitesinin İyileştirilmesinde Önemli Adım Hava Kalitesinin İyileştirilmesinde Önemli Adım 16.07.2017 19 Temmuz 2017 tarihinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığında “Hava Kalitesinin İyileştirilmesine Yönelik Strateji Belirleme Toplantısı” yapıldı.
Bakan Özhaseki: "Terör Örgütleriyle Mücadelemizi Dünyaya Anlatıyoruz." Bakan Özhaseki: "Terör Örgütleriyle Mücadelemizi Dünyaya Anlatıyoruz." 14.07.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, AB dönem Başkanı Estonya’nın başkenti Tallinn’de düzenlenen Çevre Bakanları Gayri Resmi Toplantısındaki ilk gün oturumlarının ardından diğer ülkelerinin bakanlarının da yer aldığı doğa yürüyüşünde değerlendirmelerde bulundu.
Bakan Özhaseki, Polonya Çevre Bakanıyla Bir Araya Geldi Bakan Özhaseki, Polonya Çevre Bakanıyla Bir Araya Geldi 14.07.2017 AB Çevre Bakanları Toplantısı için Estonya’nın başkenti Talin’e giden Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, program kapsamında Avrupalı mevkidaşları, iklim başmüzakerecileri ve ülkesinde çevre konusunda yetkili olan isimlerle ikili görüşmeler gerçekleştirdi.
Bakan Özhaseki’den Türk Uzmanlar İçin İstihdam Talebi Bakan Özhaseki’den Türk Uzmanlar İçin İstihdam Talebi 14.07.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, AB Çevre Bakanları Toplantısı için bulunduğu Estonya’da ev sahibi Çevre Bakanı Siim Kiisler’in Paukjarve Milli Parkı’nda verdiği öğle yemeğine katıldı.
Bakan Özhaseki’den Türkiye İçin Yeşil İklim Fonu Hamlesi Bakan Özhaseki’den Türkiye İçin Yeşil İklim Fonu Hamlesi 14.07.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, AB Çevre Bakanları toplantısı için bulunduğu Estonya’da Almanya Çevre ve İmar Bakanlığı İklim Değişikliği Politikaları, Avrupa Politikaları ve Uluslararası Politikalar Genel Müdürü ve İklim Değişikliği Müzakerecisi Karsten Sach ile bir araya geldi.
Bakan Özhaseki Estonyalı Gazetecilere 15 Temmuz’u Anlattı: Bakan Özhaseki Estonyalı Gazetecilere 15 Temmuz’u Anlattı: 14.07.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki AB Çevre Bakanları Toplantısına katılmak için gittiği Estonya’nın başkenti Tallinn’de Estonyalı gazetecilerle bir araya geldi.
Bakan Özhaseki; “Yeşil İklim Fonu”na Erişim Talebi Haklı Bir Taleptir” Bakan Özhaseki; “Yeşil İklim Fonu”na Erişim Talebi Haklı Bir Taleptir” 14.07.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Estonya’nın başkenti Talinn’de düzenlenen AB Çevre Bakanları toplantısında “Paris Anlaşmasının Dönüştürücü Vizyonun ve Amaçlarının Desteklenmesi İçin Fırsatlar ve Bu Süreçte Karşılaşılan Potansiyel Zorluklar” konulu oturuma katıldı.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 sonraki sayfa son sayfa
f