BAKANIMIZIN FAALİYETLERİ

 Bakan Sarı Afganistan Kentsel Gelişme Bakanı Naderi ile Görüştü Bakan Sarı Afganistan Kentsel Gelişme Bakanı Naderi ile Görüştü 27.11.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Afganistan Kentsel Gelişme Bakanı Seyit Sadat Mansoor Naderi’yi makamında ağırladı.
 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nda Devir Teslim Töreni Gerçekleşti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nda Devir Teslim Töreni Gerçekleşti 25.11.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda devir teslim töreni gerçekleştirildi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığına atanan Fatma Güldemet Sarı, görevi İdris Güllüce'den devraldı.
 İlbank’tan Yerel Yönetimlere Yeni Kaynak  İlbank’tan Yerel Yönetimlere Yeni Kaynak 25.11.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, İller Bankası ve Dünya Bankası işbirliği kapsamında geliştirilen Sürdürülebilir Şehirler Projesi ile kentlerimizin mekânsal ve sektörel ihtiyaçları için yerel yönetimlere 24 milyon avroluk hibe finansman sağlanacağını belirtti.
Bakan Güllüce "Dünya CBS Günü 2015 Zirve ve Sergi Etkinliği"ne Katıldı Bakan Güllüce "Dünya CBS Günü 2015 Zirve ve Sergi Etkinliği"ne Katıldı 18.11.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "Günümüzde marka şehirlere ulaşmanın yolu, akıllı altyapılardan geçiyor" dedi.
   Bakan Güllüce, Keçiören Tapu Müdürlüğünde Düzenlenen  “E-Tahsilat ve Kiosk” Uygulamasının Tanıtım Programına Katıldı Bakan Güllüce, Keçiören Tapu Müdürlüğünde Düzenlenen “E-Tahsilat ve Kiosk” Uygulamasının Tanıtım Programına Katıldı 16.11.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Keçiören Kaymakamlığında düzenlenen E Tahsilat ve Kiosk" uygulamasının tanıtım programına katıldı. Programda bir konuşma yapan Bakan Güllüce, tapu idaresinin Türkiye'nin en eski kurumlarından biri olduğunu söyledi.
      Bakan Güllüce, Paris’te Açılış Oturumu ile İsteklilik Çalışma Grubu’nda Konuştu Bakan Güllüce, Paris’te Açılış Oturumu ile İsteklilik Çalışma Grubu’nda Konuştu 11.11.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Kasım ayı sonunda başlayacak Birleşmiş Milletler İklim Konferansı (COP21) öncesinde ülkemizi temsilen Paris'e gitti.
Bakan Güllüce’den Hava Kirliliği Konusunda Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerine Uyarı Bakan Güllüce’den Hava Kirliliği Konusunda Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerine Uyarı 10.11.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Türkiye’de 81 ilde kurulu bulunan 195 adet hava kalitesi ölçüm istasyonu sayısının en az 330’a ulaştırılmasını hedeflendiğinin ayrıca ulusal mevzuat ve AB normlarının da bir gereği olarak ölçülen parametre sayısını her istasyonda arttığını ifade etti.
 Bakan Güllüce, Cop21 İklim Konferansı Öncesi Ülkemizi Temsilen Hazırlık Toplantısına Katıldı Bakan Güllüce, Cop21 İklim Konferansı Öncesi Ülkemizi Temsilen Hazırlık Toplantısına Katıldı 09.11.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Paris'te kasım ayı sonunda başlayacak Birleşmiş Milletler İklim Konferansı (COP21) öncesinde ülkemizi temsilen hazırlık toplantısına katıldı.
 Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli Belediyelerinin 1/100.000 Ölçekli Çevre Düzeni Planı Onaylandı Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli Belediyelerinin 1/100.000 Ölçekli Çevre Düzeni Planı Onaylandı 26.10.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli Belediyelerinin Malatya, 1/100.000 Ölçekli Çevre Düzeni Planının onaylanması imza törenine katıldı.
 Bakan Güllüce, "Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Tarihe Işık Tutuyor" Projesinin Tanıtım Toplantısına Katıldı Bakan Güllüce, "Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Tarihe Işık Tutuyor" Projesinin Tanıtım Toplantısına Katıldı 25.10.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne bağlı Arşiv Dairesi Başkanlığı tarafından "Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Tarihe ışık tutuyor" projesinin tanıtım toplantısına katıldı.
Bakan Güllüce, "Türk Mimarisinde İz Bırakanlar" ve "Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarihçesi" Adlı Kitapların Tanıtımı Toplantısına Katıldı Bakan Güllüce, "Türk Mimarisinde İz Bırakanlar" ve "Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarihçesi" Adlı Kitapların Tanıtımı Toplantısına Katıldı 22.10.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "Türk Mimarisinde İz Bırakanlar" ve "Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarihçesi" adlı kitapların tanıtımı toplantısında katıldı.
 Bakan Güllüce, Bulut Kent Bilgi Sistemi’nin Açılışı ve İmza Törenine Katıldı Bakan Güllüce, Bulut Kent Bilgi Sistemi’nin Açılışı ve İmza Törenine Katıldı 21.10.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, İstanbul’da Bulut Kent Bilgi Sistemi’nin açılışı ve imza törenine katıldı.
 Bakan Güllüce, Erzurum ve Adıyaman’da Açılış ve Temel Atma Törenlerine Katıldı Bakan Güllüce, Erzurum ve Adıyaman’da Açılış ve Temel Atma Törenlerine Katıldı 19.10.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Erzurum ve Adıyaman’da imam hatip lisesi temel atma ve açılış törenlerine katıldı.
 Bakan Güllüce, “Ekolojik Kentsel Tasarım Yarışması Ödül Töreni”ne Katıldı Bakan Güllüce, “Ekolojik Kentsel Tasarım Yarışması Ödül Töreni”ne Katıldı 16.10.2015 Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, İlbank Macunköy Sosyal Tesisleri'nde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bağlı Türkiye Çevre Koruma Vakfı'nın düzenlediği "Ekolojik Kentsel Tasarım Yarışması Ödül Töreni"ne katıldı.
 Bakan Güllüce, Fas'ın Başkenti Rabat'ta Düzenlenen “Ulusal Katkı Beyanı Forumu”na Katıldı Bakan Güllüce, Fas'ın Başkenti Rabat'ta Düzenlenen “Ulusal Katkı Beyanı Forumu”na Katıldı 12.10.2015 Fas'ın Çevreden Sorumlu Bakanı Hekime el-Haite başkanlığında düzenlenen foruma, Birleşmiş Milletler (BM) İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesi'ni imzalamış ülke temsilcileri katıldı.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 sonraki sayfa son sayfa