T.C. ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

Kurumsal Web Sitesi

BAKANIMIZIN FAALİYETLERİ

Çevre Projeleri Açılış Töreni Düzenlendi Çevre Projeleri Açılış Töreni Düzenlendi 24.02.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından, Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen “Çevre Projeleri Açılış Töreni” Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleştirildi.
Bakanlık Çevre Yatırımlarını Hizmete Alıyor Bakanlık Çevre Yatırımlarını Hizmete Alıyor 23.02.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yatırım maliyeti 954 milyon TL olan çevre yatırımlarını hizmete almaya hazırlanıyor.
Bakan Özhaseki TVNET’in Canlı Yayın Konuğu Oldu Bakan Özhaseki TVNET’in Canlı Yayın Konuğu Oldu 23.02.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, TVNET canlı yayınında, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
Tapuda Veraset ve İntikal Gecikmesi Bitiyor Tapuda Veraset ve İntikal Gecikmesi Bitiyor 22.02.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bağlı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünce, uzun ve zorlu bürokratik süreçler nedeniyle vatandaşlarda mağduriyete yol açan "veraset ve intikal vergisi" ilişiği kesme uygulamasına yönelik çalışma başlatıldı. Yapılan planlamada, ilişik kesme süreci beklenilmeden tapudaki satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi öngörülüyor.
Müsteşar Yardımcısı Tuzcuoğlu: “Türkiye Çevre Temizliği Konusunda İyi Bir Noktadadır” Müsteşar Yardımcısı Tuzcuoğlu: “Türkiye Çevre Temizliği Konusunda İyi Bir Noktadadır” 21.02.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu, Konya Bilim Merkezinde düzenlenen "Çevrem Sensin" programına katıldı.
Şehircilik Şurası 2. Çalışma Toplantısı Antalya’da Başladı Şehircilik Şurası 2. Çalışma Toplantısı Antalya’da Başladı 20.02.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından organize edilen Şehircilik Şurası için oluşturulan komisyonların ikinci çalışma toplantısı, Antalya'da başladı. Şura Yönlendirme Kurulu ve İstişare Komisyonunun başkanlıklarını yapan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, toplantıya 100 ayrı kurumdan yaklaşık 150 temsilcinin katıldığını söyledi.
Bakan Özhaseki: “Yeni Sistem Şahsi Düşüncelerle Değil Milli Düşüncelerle Düzenlendi” Bakan Özhaseki: “Yeni Sistem Şahsi Düşüncelerle Değil Milli Düşüncelerle Düzenlendi” 20.02.2017 Çevre Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Ticaret Odası tarafından düzenlenen "Gelecek Kayseri'de Programı"na katıldı.
Bakan Özhaseki Kar Voleybolu Avrupa Kupası Final Maçını İzledi Bakan Özhaseki Kar Voleybolu Avrupa Kupası Final Maçını İzledi 19.02.2017 Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından Türkiye'de ilk kez düzenlenen Kar Voleybolu Avrupa Turu'nun Erciyes etabı tamamlandı.
Bakan Özhaseki: “Bu Coğrafyada Yaşamanın Bir Tek Şartı Var Güçlü Olmak” Bakan Özhaseki: “Bu Coğrafyada Yaşamanın Bir Tek Şartı Var Güçlü Olmak” 18.02.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğünce Kayseri'de bir otelde düzenlenen ve çevre illerden basın mensuplarının da katıldığı "Yerel ve Bölgesel Medya Buluşması" etkinliğine katıldı.
Bakan Özhaseki: “Bu Milletin Ma’şeri Vicdanı Yanılmayacak” Bakan Özhaseki: “Bu Milletin Ma’şeri Vicdanı Yanılmayacak” 18.02.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Şeker Fabrikası 15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonu'ndaki Çiftçi Eğitim Semineri'nin kapanış toplantısına katıldı.
Bakan Özhaseki: “Kayseri Hayırseverlikte Öncüdür” Bakan Özhaseki: “Kayseri Hayırseverlikte Öncüdür” 18.02.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Nuh Naci Yazgan Üniversitesi'nce Çetinsaya Konferans Salonu'nda düzenlenen "Hayırseverlere Ödül Töreni" programına katıldı.
Bakanlık  Sanatçıları Çevre İçin  Bir Araya Getirdi Bakanlık Sanatçıları Çevre İçin Bir Araya Getirdi 17.02.2017 Diriliş Ertuğrul Ekibi de Yeşilbakış’ta
Bakanlığın Düzenlediği Yarışmada 500 Proje Yarışacak Bakanlığın Düzenlediği Yarışmada 500 Proje Yarışacak 16.02.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığının başlatmış olduğu “Ekolojik Kentsel Tasarım Yarışmasına” üniversiteli öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Geçen yıl 330 projenin katıldığı yarışmada, bu yıl 500 proje yarışacak.
Bakan Özhaseki A Haber’in Canlı Yayın Konuğu Oldu Bakan Özhaseki A Haber’in Canlı Yayın Konuğu Oldu 15.02.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, A Haber canlı yayınında, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
150 BİN TL ÖDÜLLÜ “YEŞİL BAKIŞ KISA FİLM YARIŞMASI” BAŞLIYOR 150 BİN TL ÖDÜLLÜ “YEŞİL BAKIŞ KISA FİLM YARIŞMASI” BAŞLIYOR 10.02.2017 Çevre ve Şehircilik bakanlığına bağlı Türkiye Çevre Korumu Vakfının düzenlediği ‘Yeşil Bakış Kısa Film Yarışması’ başlıyor. Bakan Özhaseki’nin talimatıyla başlayacak olan yarışma kapsamında üniversite öğrencilerine toplam 150 Bin TL ödül dağıtılacak.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 sonraki sayfa son sayfa