T.C. ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

Kurumsal Web Sitesi

BAKANIMIZIN FAALİYETLERİ

Bakan Özhaseki 15 Temmuz Şehitler Anıtı'nı Açtı Bakan Özhaseki 15 Temmuz Şehitler Anıtı'nı Açtı 22.09.2017 Bir dizi ziyaretler için Sakarya’ya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Erenler Belediyesi tarafından belediye önünde yaptırılan 15 Temmuz Şehitler Anıtı’nın açılışına katıldı.
Bakan Özhaseki: “Fedakarlık Yapmak Zorunda Olduğumuzu Herkes Anlamalı” Bakan Özhaseki: “Fedakarlık Yapmak Zorunda Olduğumuzu Herkes Anlamalı” 22.09.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Sakarya’da kentsel dönüşüm projesi tapu teslim törenine katıldı.
Bakan Özhaseki: “Belediyecilikte Mazeret Üretmedik” Bakan Özhaseki: “Belediyecilikte Mazeret Üretmedik” 21.09.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, İzmir Kemalpaşa’da kültür, sanat ve spor merkezinin açılışını gerçekleştirdi.
Bakan Özhaseki: "Alan Bazlı Dönüşüm Yapan Belediyelere Sıfır Faizli Kredi Vereceğiz" Bakan Özhaseki: "Alan Bazlı Dönüşüm Yapan Belediyelere Sıfır Faizli Kredi Vereceğiz" 21.09.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Sakarya Valiliği ile Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.
Bakan Özhaseki Kentsel Dönüşümü İzmir’de Anlattı: “Birikimimiz, Aklımız, Kaynaklarımız Yeterli” Bakan Özhaseki Kentsel Dönüşümü İzmir’de Anlattı: “Birikimimiz, Aklımız, Kaynaklarımız Yeterli” 20.09.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, İzmir Kentsel Dönüşüm ve Stratejik Yaklaşımlar Kurultayı’na katıldı.
Bakan Özhaseki “Mahalle Tasarımı Fikir Yarışması” Ödül Törenine Katıldı Bakan Özhaseki “Mahalle Tasarımı Fikir Yarışması” Ödül Törenine Katıldı 19.09.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Ankara’da düzenlenen “Mahalle Tasarımı Fikir Yarışması” ödül törenine katılarak bir konuşma gerçekleştirdi.
 BAKAN ÖZHASEKİ’DEN “16 EYLÜL ULUSLARARASI OZON TABAKASININ KORUNMASI GÜNÜ” MESAJI BAKAN ÖZHASEKİ’DEN “16 EYLÜL ULUSLARARASI OZON TABAKASININ KORUNMASI GÜNÜ” MESAJI 16.09.2017 Bakanlığımız sürdürülebilir kalkınma ilkeleri doğrultusunda, yaşanabilir çevre vizyonundan hareketle, çevreyi korumak ve çevre kirliliğini kaynağında önlemek üzere gerekli iş ve işlemleri düzenleyici, denetleyici, katılımcı ve çözüm odaklı bir anlayışla yapmak amacındadır. Küresel boyutta yaşanan çevre sorunlarının çözümüne katkıda bulunmayı, tabiatı korumayı, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmayı zorunluluk olarak görüyoruz.
Bakan Özhaseki ve Bakan Fakıbaba Kayseri’de Bakan Özhaseki ve Bakan Fakıbaba Kayseri’de 16.09.2017 Çeşitli temaslar için Kayseri'ye gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile Bakan Fakıbaba Kayseri Valiliğini ziyaret etti.
Bakan Özhaseki; “İstedikleri Kadar Kınasınlar, Katiller Ordusunu Çukurlara Gömdük” Bakan Özhaseki; “İstedikleri Kadar Kınasınlar, Katiller Ordusunu Çukurlara Gömdük” 16.09.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile birlikte Kayseri Şeker Fabrikasının 63. Dönem kampanya açılış törenine katıldı.
Bakan Özhaseki:” Türkiye 183 Ülkeye Gayrimenkul Satıyor” Bakan Özhaseki:” Türkiye 183 Ülkeye Gayrimenkul Satıyor” 13.09.2017 Dubai’deki Cityscape Global 2017 Fuarı’nda incelemelerde bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Körfez’de yaşanan gerilime ilişkin, “Bölgeden iyi bir rüzgâr esiyor. Durağanlık geçecek. Ticari etki yok, yaşananlar psikolojik” dedi.
Bakan Yardımcısı Ceylan "Proestate Uluslararası Emlak ve Yatırım Forumu"na Katıldı Bakan Yardımcısı Ceylan "Proestate Uluslararası Emlak ve Yatırım Forumu"na Katıldı 12.09.2017 Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen Türkiye’nin partner ülke olduğu "Proestate Uluslararası Emlak ve Yatırım Forumu”na katıldı.
Bakan Özhaseki Dubai’de İnşaat Sektörüyle Bir Araya Geldi Bakan Özhaseki Dubai’de İnşaat Sektörüyle Bir Araya Geldi 12.09.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Dubai’de düzenlenen Cityscape Global İnşaat Fuarına katıldı.
Bakanlıktan Yerel Yönetimlere "Kızartma Yağı" Uyarısı Bakanlıktan Yerel Yönetimlere "Kızartma Yağı" Uyarısı 11.09.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca hazırlanan "Hidrojen Sülfürün Kanalizasyona ve Sağlık Üzerine Etkileri" kitapçığında, yerel yönetimlerin, kızartma yağlarının lavaboya dökülmesini yasaklaması, hazır yemek sanayisi, fast food restoranlar ve lokantaların kanal sistemlerine yağ tutucu kapan takmalarının zorunlu hale getirmeleri gerektiği belirtildi.
Bakan Özhaseki: “İftiraları Mahkemede Kanıtlandı, Bir Özür Dilemediler” Bakan Özhaseki: “İftiraları Mahkemede Kanıtlandı, Bir Özür Dilemediler” 10.09.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Tomarza Dadaloğlu Kültür ve Sanat Şenliklerine katıldı.
Atık Yağlara Disiplin Geliyor Atık Yağlara Disiplin Geliyor 09.09.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, endüstriyel ve taşıt yağı atıklarına yönelik önemli bir düzenlemeye gidiyor.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 sonraki sayfa son sayfa
f