Personel

 

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜ

Mehmet ÇİÇEK

         

Celalettin ÖZLEŞEN

 

Mustafa SOLMAZ

İl Müdür Yrd. V.

 

İl Müdür Yrd. V.

         

BİLGİ TEK. İNSAN KAY. VE DES. HİZ. SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

İMAR VE PLANLAMADAN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

İrfan AKTAŞ

Şube Müdürü

 

Ayberk Serdar KORKMAZ

Şube Müdür V.

Hasan DURU

Personel Şefi

 

Arzu YAMAK ACUN

Jeoloji Mühendisi

Niyazi TEKİN

Ayniyat Saymanı

 

Atıf Emre BAYINDIR

Şehir Plancısı

Ahmet ÜZEL

İnşaat Teknikeri

 

Osman Özer BAYBURA

Harita Mühendisi

Ferhat DEĞERLİER

V.H.K.İ.

 

PROJE VE YAPIM İŞL. SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Turgay KOZAN

Teknisyen

 

Celalettin ÖZLEŞEN

Şube Müdür V.

Nevzat YAZILI

Bilgisayar İşletmeni

 

Nurettin AVCI

Elektrik Elektronik Mühendisi

Ahmet ADIYAMAN

V.H.K.İ.

 

Tamer KAÇAK

Elektrik Elektronik Mühendisi

Oruç ÇÖLOĞLU

V.H.K.İ.

 

Özcan UÇAR

Elektrik Mühendisi

İzzet AVVURAN

V.H.K.İ.

 

Canan YAĞANOĞLU

İnşaat Mühendisi

Korhan Hilmi DENİZGEZEN

V.H.K.İ.

 

Hasan YAŞAR

İnşaat Mühendisi

Salih KARAŞAHİN

Memur

 

Nurşen AKBULUT

İnşaat Mühendisi

İhsan AYDIN

Bekçi

 

Ramazan GÖK

İnşaat Mühendisi

Ahmet KENT

Teknisyen

 

Yunus GÜLER

İnşaat Mühendisi

Süleyman ZEDELENMEZ

Daktilograf

 

Gökhan DELEN

Makine Mühendisi

Ahmet AY

Düz İşçi

 

Oğuzhan EROLAN

Makine Mühendisi

Celal GÖZLÜ

Düz İşçi

 

Özgür ELDEM

Mimar

Mustafa AYDOĞAN

Düz İşçi

 

Süleyman MAMAK

Mimar

Necati MEMİŞ

Şoför

 

TABİAT VARLIKLARINI KORUMA İŞL. SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Arif UÇAR

İş Mak. Op.

 

Mehmet Abdullah YAZICI

Şube Müdür V.

Mustafa BAYRAM

Düz İşçi

 

Alper ASLAN

Harita Mühendisi

Yılmaz ÖZGÜL

Düz İşçi

 

Neşet GÖRGÜN

Jeoloji Mühendisi

Ümüt ARISOY

Düz İşçi

 

Mustafa GÜMÜŞ

Çevre Mühendisi

Ulutaş TANDOĞAN

4/C

 

Hamza SEYHAN

Harita Kadastro Teknikeri

ÇED VE ÇEVRE İZİNLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Mustafa BAŞARAN

İş Mak. Op.

Hakan POLAT

Şube Müdür V.

 

YAPI DEN. VE YAPI MAL. SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Müjdat POLAT

Çevre Mühendisi

 

Zülgüp ÇAKIR

Şube Müdür V.

Neslihan KAVRAAL

Makine Mühendisi

 

Ertan TÜYSÜZ

İnşaat Mühendisi

Vahit ÇAY

Biyolog

 

Emre ÇELEBİ

İnşaat Mühendisi

Muhammed Fatih ÜNVER

Tekstil Mühendisi

 

Hasan Hüseyin ŞAHİN

İnşaat Teknikeri

ÇEVRE YÖNETİMİ VE DENETİMİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Mehmet AKSAKAL

Makine Mühendisi

Hakan POLAT

Şube Müdür V.

 

Recep KILIÇ

Teknisyen

Tuğba ERSOY

Çevre Mühendisi

     

Mehmet YILDIRIM

Çevre Mühendisi

     

Kenan AYKUTLU

İnşaat Teknikeri

     

Tansu GÖK

Bilgisayar İşletmeni

     

ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM HİZ. SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

     

Osman DUYMUŞ

Şube Müdürü

     

Yaşar KESKİN

İnşaat Teknikeri

     

 

Bilgi Edinme Başvuruları Bimer İnsan Hakları Başvuruları