Personel

 

MUŞ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL DURUMU
   MEMUR   :     91
   4/C            :       4
   İŞÇİ           :     16
  TOPLAM   :   111
MUŞ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ MEMUR PERSONEL LİSTESİ
SIRA NO
ADI SOYADI
ÜNVANI
AÇIKLAMALAR
1
Taner ERCAN
MÜDÜR
 
2
Mehmet Akif KALE
MÜDÜR YRD.
 
        3 Celal TUĞAL ARAŞTIRMACI  
4
Uğur KARADAĞ
BİLGİ TEKN.İNS.KAYN.VE DEST.HİZM.ŞB.MÜD.
 
5
M.Ferit SÖZEN
PROJE VE YAP. ŞB. MD.V.
 
        6 Erkan ASYA ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM ŞB.MD.V.  
7
Ali KIYANÇİÇEK
YAPI DEN. VE YAPI MALZ. ŞB.MÜD.
 
        8 ERTAN ÖNCEL TABİAT VARLIKLARINI KORUMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
        9 Şehmus ÇEKİL ÇEVRE YÖNETİMİ VE ÇEVRE DENETİMİ İŞLERİ ŞUBE MÜD.  
       10 Osman KARAKOÇ İMAR VE PLANLAMA ŞUBE MÜDÜRÜ  Aday Memur
11
Süleyman DEMİR AYNİYAT SAYMANI
 
       12 İrfan BOZKURT ŞEF  
       13 Emre TANRIVERDİ
İNŞAAT MÜHENDİSİ
 
14
Hüseyin SOSAN
İNŞAAT MÜHENDİSİ
 
15
Rahmi TOKTAŞ
İNŞAAT MÜHENDİSİ
 
16
Mehmet Sıddık ESMER
İNŞAAT MÜHENDİSİ
 
        17 Vedat DİLEKÇİ İNŞAAT MÜHENDİSİ  
        18 Kadir KARTAL İNŞAAT MÜHENDİSİ  
        19 Çağlayan KIR İNŞAAT MÜHENDİSİ  Aday Memur
        20 Abdulmuttalip SEZGİN ÇEVRE MÜHENDİSİ  
        21
Murat BAĞATUR
ÇEVRE MÜHENDİSİ
 
        22 Ahmet ASLAN ÇEVRE MÜHENDİSİ  
        23 Mehmet Melik TUNÇAY ÇEVRE MÜHENDİSİ  
 24
Taner GÜNGÖR
ELK. ELEKTRONİK MÜH.
İl Özel İdaresinde Geçici Gör.
 25
Abdurrahim ELES
ELK. ELEKTRONİK MÜH.
 
        26 Salih Rahmi TURAN ELK. ELEKTRONİK MÜH.  
        27 İbrahim YAŞAR ELK. ELEKTRONİK MÜH.  
        28 Gülşah ÇELİK MİMAR  
        29 Gülşen YILDIRAK GÜLER MİMAR  
        30 Burak ŞAHİN MİMAR  Aday Memur
        31 Bülent CANLI JEOLOJİ MÜHENDİSİ  Aday Memur
 32
Seyithan YETKİN
MAKİNE MÜHENDİSİ
 
        33 Osman ŞENOL MAKİNE MÜHENDİSİ  
 34
Resul AKOVA
MADEN MÜHENDİSİ
 
        35 Mustafa ŞAHİNKUŞ HARİTA MÜHENDİSİ  Aday Memur
        36 Abdulkadir MERMERTAŞ HARİTA MÜHENDİSİ  
        37 Erol BAŞÇİL ŞEHİR PLANCISI  Aday Memur
 38
Sırrı SÖYLEMEZ
İNŞAAT TEKNİKERİ
 
 39
İbrahim ARAZ
İNŞAAT TEKNİKERİ
 
 40
Ercüment ÇÖMLEKÇİ
İNŞAAT TEKNİKERİ
 
 41
Cahit SERTKAYA
İNŞAAT TEKNİKERİ
 
        42 Ergün SÜZGEÇ
İNŞAAT TEKNİKERİ
 
 43
Feridun POLAT
İNŞAAT TEKNİKERİ
 
 44
Behiç BABA
İNŞAAT TEKNİKERİ
 
        45 Bülent ALTIOK İNŞAAT TEKNİKERİ
 
        46 Hikmet KIRIKTAŞ İNŞAAT TEKNİKERİ  
 47
Nusrettin AKSOY
MAKİNE TEKNİKERİ
 
        48 Dilaver ARIKBAŞ MAKİNE TEKNİKERİ  
        49 Tekin GÜLCEN MAKİNE TEKNİKERİ  
        50 Adil GÜRTÜRK MAKİNE TEKNİKERİ  
        51 Faysal GEÇER MAKİNE TEKNİKERİ  
        52 Ahmet DENİZ MAKİNE TEKNİKERİ  
        53 Tekin SUBAŞI MAKİNE TEKNİKERİ  
        54 Mehmet Şirin SEZER ELK. ELEKTONİK TEKNİKERİ  
 55
Savaş YAVUZ
ELK. ELEKTONİK TEKNİKER
 
 56
Metin SÖNMEZ
ELEKTRİK TEKNİKERİ
 
 57
Turgay ŞENGÜL
ELEKTRİK TEKNİKERİ

      58
Ercan ALME ELEKTRİK TEKNİKERİ  
      59 Tahsin PEKBAY ELEKTRİK TEKNİKERİ  
        60 Mehmet Şirin ÖNDEŞ ELEKTRİK TEKNİKERİ  
        61 M.Nuri YILDIRIM
ELEKTRİK TEKNİKERİ  
 62
Kenan ALÇİN
HARİTA TEKNİKERİ
 
 63
Fuat KONCA
İNŞAAT TEKNİSYENİ
 
 64
Feyzullah ÇAĞLAYAN
İNŞAAT TEKNİSYENİ
 
 65
Nedim ÖZTEN
İNŞAAT TEKNİSYENİ
 
 66
Mehmet BİLGİNER
İNŞAAT TEKNİSYENİ
 
 67
Nasır HAN
İNŞAAT TEKNİSYENİ
 
        68 Cüneyt AYTULUN İNŞAAT TEKNİSYENİ  
 69
Medeni KARASU
MAKİNE TEKNİSYENİ
 
70
Halit DEMİRTAŞ
ELEKTRİK TEKNİSYENİ
 
71
Halkan KARAOVA
ELEKTRİK TEKNİSYENİ
 
72
Ertan ÖNCEL
ELEKTRİK TEKNİSYENİ
 
73
Orhan MÜFTÜOĞLU
ELEKTRİK TEKNİSYENİ
 
74
Faruk KARA
ELK.ELT.TEKNİSYENİ
 
       75 Ekrem BİTER MOBİLYA TEKNİSYENİ  
76
İlhan MİRZE
V.H.K.İ.
 
77
Abdulkadir ARIK
V.H.K.İ.
 
78
Uğur KARADAĞ
V.H.K.İ.
 
79
Arafat SAYSAL
V.H.K.İ.
 
        80 Yakup TANIŞ MEMUR  
        81 Eşref ŞEN MEMUR  
        82 Feyzullah DAŞDEMİR MUHASEBECİ  
        83 Usamettin AYDOĞDU ŞOFÖR  Bulanık İl Özel İdaresi geçici görevli
 84
Mehmet KARABULUT
KALORİFERCİ
 
 85
Nazım ATAMAN
KALORİFERCİ
 
 86
Tülay YAMAN
TEKNİSYEN YARDIMCISI
 
 87
Suat ÖNER
TEKNİSYEN YARDIMCISI
 
 88
Ayhan KAÇAN
TEKNİSYEN YARDIMCISI
 
 89
Medeni SÜNE
HİZMETLİ
 
        90 Hıdır demir HİZMETLİ  Aday Memur
        91 Hikmet ŞAHİN BEKÇİ  
MUŞ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ 4/C’Lİ PERSONEL LİSTESİ
SIRA NO
ADI SOYADI
ÜNVANI
AÇIKLAMALAR
1
Gülsen ALANBAY
4/C
 
       2 Kutbettin ÇELİK 4/C  
3
Hüseyin YİĞİT
4/C
 
       4 Mehmet Fatih ÖNCEL 4/C  
 
MUŞ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ İŞÇİ PERSONEL LİSTESİ
1
İdris YILDIRIM
KONTROL TEKNİSYENİ
 
2
Mehmet YİĞİT
KONTROL TEKNİSYENİ
 
3
Seyfettin AKAR
KONTROL TEKNİSYENİ
 
4
Özkan ÇAVUŞ
TEKNİSYEN
 
5
Selim ÇETİN
TEKNİSYEN
 
6
Necati DİKMEN
TEKNİSYEN
 
7
Ergün GÜLER
TEKNİSYEN
 
8
Ahmet ASYA
ATÖLYE USTASI
 
9
Hamdi GÜLER
MAKİNE OPERATÖRÜ
 
10
M.Ali BOZYEL
ŞOFÖR
 
11
M.Halit ÇALLI
ŞOFÖR
 
12
Maşallah YAMAN
ŞÖFÖR
 
      13 Serdar ÜMÜT DÜZ İŞÇİ  
      14 Faruk AYGÜN DÜZ İŞÇİ  Bulanık Devlet Hastanesi Geçici Görevli
      15 Mazhar ARTAN OPERATÖR  
      16 Necmettin DİKER BÜRO HİZMETLİSİ  

Son Güncelleme: 18.08.2017

 

Bilgi Edinme Başvuruları Bimer İnsan Hakları Başvuruları