HABERLER

KURBAN BAYRAMI TEBRİĞİ 25.08.2017 Mübarek Kurban Bayramınızı En İçten Dileklerimle Kutlarım. Tüm İslam Alemine Barış ve Huzur Getirmesini Yüce Allah'tan Niyaz Ederim.
SAYIN VALİMİZ AZİZ YILDIRIM İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ 07.08.2017 Yeni görevine başlayan Sayın Valimiz Aziz YILDIRIM İl Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Sayın Valimizi İl Müdürümüz Taner ERCAN ve şube müdürlerimiz karşıladı. İl Müdürlüğümüz çalışmaları hakkında kısa bir brifing alan Sayın Valimiz İl Müdürlüğümüzden ayrıldı.. Ziyaretlerinden dolayı Sayın Valimiz Aziz YILDIRIM 'a teşekkür ederiz.
BAHÇEMİZ DAHA GÜZEL 13.07.2017 Daha önce çevre düzenlemsini yapmış olduğumuz İl Müdürlüğümüz hizmet binasının bahçesindebulunan otlar biçilmediğinden kötü bir görüntü sergilemekteydi. Daha güzel bir çevre için çim biçme makinası aldık. Uzayan otlar çim biçme makinası ile biçildi. Dikili olan çiçekler ortay çıktı, bahçemiz şimdi daha güzel.
SAYIN VALİMİZ VEDA ZİYARETİNDE 28.06.2017 Sayın Valimiz Seddar YAVUZ veda ziyaretlerine çıkttı. Muş ilimizden Ordu'ya ataması çıkan Sayın Valimiz Seddar YAVUZ Muş Çevre Şehircilik İl Müdürlüğümüzü ziyaret ederek bütün çalışanlarımızla helaleşerek hatır istedi.
RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN 24.06.2017 Ramazan Bayramının Başta Ülkemiz Olmak Üzere Bütün İslam Alemine Barış ve Huzur Getirmesini Yüce Allah'tan Niyaz Ederim.
MÜBAREK KADİR GECENİZ KUTLU OLSUN 21.06.2017 Mübarek Kadir Gecenizi Kutlar Hayırlara Vesile Olmasını Yüce Allah'tan Niyaz Ederim.
KAYSERİ'DEN MUŞ' GÖNÜL KÖPRÜSÜ 17.06.2017 'Gönül Köprüsü' projesi kapsamında Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Muş'a getirilen 2 tır yardım malzemesi, Muş Belediyesine teslim edildi. Törenin ardından Atatürk Parkı'nda iftar programı düzenlendi. Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet Özhaseki'de katıl ve kısa bir konuuşma yaptı. Kayseri'den Muş'un yolunu bilmeyen insanlar buraya geldiler. Bin koli getirdiler. Bunu kim yapar. Büyükşehir Belediye Başkanımız, Melikgazi, Kocasinan, Talas belediye başkanlarımız buradalar. İl başkanımız, kadın kolları başkanlarımız burada. Sizlerle dost olmak için geldiler. Sizlerde bir adım atın Kayseri'ye gelin hepinizi misafir edelim, kapımız, gönlümüz, soframız sizlere açık. Buraya gelen kardeşlerime teşekkür ediyorum. Programa Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Muş Valisi Seddar Yavuz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Lütfiye Selva Çam, AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, Belediye Başkanı Feyat Asya, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve vatandaşlar katıldı.
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANIMIZ ÖZHASEKİ MUŞ'TA 17.06.2017 Temel atma ve toplu açılış töreni için AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Lütfiye Selva Çam, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ile Muş'a gelen Bakan Özhaseki, havaalanında Vali Seddar Yavuz, Belediye Başkanı Feyat Asya, AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek ve partililer tarafından karşılandı.Belediyesinin en büyük projelerinden biri olan alt yapı projesinin temeli ve belediye ek hizmet binasının açılışı törenle yapıldı. Törene Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki de katıldı.Muş'umuzun Bulanık ilçesinde yapımı tamamlanıp hak sahiplerine teslim edilen Alparslan Hes Barajı 288 Adet İskan Konutlarının anahtarları Bakanımız Sayın ÖZHASEKİ tarafından sahiplerine dağıtıldı.
TEMİZ ÇEVRE EĞİTİMİLERİ VERDİK 07.06.2017 Temiz çevre bilici oluşturmak amacıyla Çevre Yönetimi ve Denetimi Şube Müdürümüz Şehmus ÇEKİL ve Çevre Mühendislerimiz Ebru YILMAZ, Mehmet Melik TUNÇAY Selçuklu İlköğretim Okulu ve Vali Adil Yazar İlköğretim Okuluda sinevizyon gösterisi sundular. Sinevizyon gösterisi sonrasında öğrenciler bilgi almak amacıyla Mühendis arkadaşlara sorular yöneltiler. Temiz bir çevre oluşturmak ve bu temiz çevreyi gelecak nesillere aktarmak için öncelikle çocukları ve gençlere çever bilincini çok iyi aşılamalıyız.
ÇEVRE HAFTASI KUTLAMALARI 05.06.2017 Çevre Haftası kutlamaları sebebiyle İl Müdür Yardımcımız M.Akif KALE, Çed ve Çevre İzinleri Şube Müdürümüz Şehmus ÇEKİL ,Alt yapı ve Kentsel Dönüşüm Hiz. Şube Müdürümüz Erkan ASYA ve Çevre Mühendisimiz Ebru YILMAZ Muş Valimiz Sayın Seddar YAVUZ'u makamında ziyaret ettik. Muş ilimizin karşı karşıya olduğu çevre sorunları konusunda Sayın Valimiz Serddar YAVUZ'u bilgilendirdik. Temiz bir Muş için sürdürdüğümüz çalışmalarımızı sayın valimize aktardık.
RAMAZAN AYI KUTLAMASI 26.05.2017 Ramazan ayının genelde tüm islam alemine özelde ülkemize hayırlar getirmesini Yücel Allah'tan niyaz ederim.
TAZİYE MESAJI 15.05.2017 Bitlis İl Müdürmüz Sayın Hüseyin ARAS Beyin çocouğunun vefatı hepimizi derinden üzmüştür. Çocuğuna Allah'tan rahmet, yakınlarında Allah'tan sabır diliyoruz. Başınız sağolsun.
GENEL MÜDÜRÜMÜZ İLİMZE GELDİ 12.05.2017 Yapı İşleri Genel Müdürümüz Banu ASLAN CAN hanımefendi 12.05.2017 tarihinde İlimize teşrif ettiler. Bakanlığımız yatırım programında bulunan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Hizmet Binası ve Bulanık Alparslan I HES Barajından dolayı hak sahibi ailelere yapılan 288 İskan Konutlarında yerinde incelemelerde bulundu.
BERAT KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN 10.05.2017 BERAT KANDİLİNİZİ EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLAR BAŞTA ÜLKEMİZ GENELDE İSLAM DÜNYASINA HUZUR GETİRMESİN YÜCEL ALLAH'TAN NİYAZ EDERİM
MİSAFİRHANEMİZİN GÜVENLİĞİ KAMERALARLA ARTIRILDI. 09.05.2017 Misafirhanemizin içerden ve dışardan gelebiliecek tehlikelere karşı her tarafı kameralarla donatıldı. Misafirhanemiz tehlikelere karşı önlem almak için yeni kamera sistemi kuruldu. Bulunduğu konum itibarıyla gövenlik tedbirleri almak şart olmuştu. Oluşabilecek güvenlik sıkıntılarının önüne geçmak adına misafirhanemizin içene ve çevresine güvenlik kameraları yerleştirildi.
1 2 3 4 5 6 7 8 sonraki sayfa son sayfa
Bilgi Edinme Başvuruları Bimer İnsan Hakları Başvuruları