HABERLER

İSTİŞARE TOPLANTISI 20.11.2017 İl Müdürlüğümüzde haftalık istişare toplantısı yapıldı. İl Müdürümüz Mehmet SEVMİŞ'in makam odasında yapılan değerlendirme ve istişare toplantısına Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürleri katıldı. Haftalık istişare toplantısında tüm şubelerin haftalık yapılacak iş ve işlemlerin planlanması, koordinasyonu ve zamanlaması görüşülerek haftalık planlanan iş ve işlemlerin değerlendirilmesinin de cuma günleri yapılacağı İl Müdürmüz tarafından vurgulandı.
KATI ATIK AKTARMA İSTASYONU HİZMETE GİRDİ 15.11.2017 Muş Belediyesi tarafından 4 dönüm arsa üzerinde 650.000 TL mal edilen, istasyonun günlük atık miktarı 250 ton kapasitesindedir. Tesis açılışına İl Müdürümüz Mehmet SEVMİŞ de katılmıştır.
İL MÜDÜRÜMÜZDEN İNŞAAT DENETİMLERİ 20.10.2017 İl Müdürümüz Mehmet SEVMİŞ, beraberinde Proje ve Yapım Şube Müdürü ve denetim elemanları ile beraber İl Tarım Müdürlüğü Hizmet Binasıda incelemelerde bulundu.
TEKNİK PERSONELLE İSTİŞARE TOPLANTISI 17.10.2017 İl Müdürümüz Mehmet SEVMİŞ Proje ve Yapım Şube Müdürlüğü teknik elemanları ile, Müdürlüğümüzün denetim ve kontrolluğunde yapımı devam eden yapım ve onarım inşaatlarının değerlendirildiği istişare toplantısı düzenlendi. İl Müdürmüz Mehmet SEVMİŞ Muş İlimizin 1.derece deprem bölgesinde yer alması nedeniyle, depreme dayanıklı, bina inşaa etmenin temel koşulları ile Afet bölgelerinde yapılacak yapılar hakkındaki yönetmeliği esasları hatırlatıldı.
İL MÜDÜRÜMÜZ İNŞAAT DENETİMLERİNDE 10.10.2017 İl Müdürmüz Mehmet SEVMİŞ, Bulanık ilçemizde bulunan Afet Konutlar ile Korkut ilçesinde yapımı devam eden pansiyon binasında incelmelerde bulundu.
ÇED VE ÇEVRE DENETİMİ ŞUBESİ BRİFİNG VERDİ 09.10.2017 Çevre Yönetimi ve Çevre Denetimi Şube Müdürü Şehmus ÇEKİL, İl Müdürümüz Mehmet SEVMİŞ'e şube çalışmaları ile ilgili brifing verdi. Şube Müdürlüğü çalışanlarınında katıldığı toplantıda, çalışmalar sırasında karşılaştıkları zorluklar ve İlimizin çevre sorunları görüşüldü. İl Müdürmüz Mehmet SEVMİŞ, çevre duyarlılığının oluşması için şube faliyetlerinin daha aktif olması istendi.
YAPI MALZEMELERİ VE YAPI DENETİM ŞUBEMİZİN BRİFİNGİ 09.10.2017 Yapı Malzemeleri ve Yapı Denetimi Şube Müdürü Rahmi TOKTAŞ tarafından İl Müdürmüze şube faaliyetleri hakkında brifing verildi. Şube Müdürlüğü çalışanlarınında katıldığı brifingde, İl Müdürmüz Mehmet SEVMİŞ, İlimizin birinci derece deprem bölgesinde yer alması nedeniyle, Yapı Güvenliğinin sağlanması için yapı denetimi ile yapı malzemelerinin kontrolünün önemi vurgulandı. İlimizin yakın tarihindeki Varto Depremi, hatırlatılarak şube çalışmalarının daha aktif yapılmasını istedi.
İL MÜDÜRÜMÜZE BRİFİNG 03.10.2017 İl Müdürlüğümüze atanan Mehmet SEVMİŞ'e Proje ve Yapım Şube Müdürlüğü tarafından brifing verildi. Proje ve Yapım Şube Müdürlüğünde çalışan personellerinde katıldığı toplantıda, İlimizdeki yatırımların kalitesinin artırılması için yapılması gereken iş ve işlemler görüşüldü. Ayrıca personelin faaliyetleri sırasında karşılaştıkları sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü.
TAŞ OCAĞI SAHİPLERİYLE İSTİŞARE TOPLANTISI 03.10.2017 İlimizde faliyet gösteren Tşa Ocakları sahipleriyle istişare toplantısı yapıldı. İl Müdürmüz Mehmet SEVMİŞ, taş ocaklarını işleten firma sahiplerine, faaliyetleri öncesi ve sırasında, yasal mevzuat açısından uyulması gereken hususlar hatırlatıldı. Karşılıklı sohbet havasında geçen toplnatıda sektörün karşılaştığı problemler ve çözüm önerileri görüşüldü.
ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ BRİFİNGİ 29.09.2017 İlimize yeni atanan Mehmet SEVMİŞ'e Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Şube Müdürü Erkan ASYA tarafından brifing verildi. Müdür Yardımcısı ve Şube çalışanlarınında katıldığı brifing de Şube Müdürlüğümüzün faliyetleri, hedefleri ve karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü.
BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE NEZAKET ZİYARETİ 29.09.2017 Belediye Başkanımız Feyat ASYA, İl Müdürlüğümüze atanan Mehmet SEVMİŞ'i makamında ziyaret etti. Yeni görevinin hayırlara vesile olması dileğinde bulundu. Belediye Başkanımızın ziyaretinde İlimizin sorunları, çözüm önerileri hakkından konuşuldu.Ayrıca kurumlar arası dayanışmanın önemine dikkat çekildi.İl Müdürmüz,Sayın Belediye Başkanımızın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
YENİ İL MÜDÜRÜMÜZ GÖREVE BAŞLADI 27.09.2017 Daha önce Çevre Ve Şehircilik Bakanlığınde Müşavirlik yapan Mehmet SEVMİŞ, 23.08.2017 tarihli görevlendirme ile İlimize İl Müdürü olarak atanmıştır.02.12.1966 yılında Hakkari ilinde doğdu. ilk ve orta öğrenimini Hakkari'de tamamladı.Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümü ile Anadolu Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu. 2000 yılında Bayındırlık ve İskan Bakanlığının düzenlemiş olduğu Yapım Şube Müdürlüğü en iyi dereceyi yaparak yöneticilik hayatına Yapım Şube Müdürü olarak başladı. Evli ve üç çocuk babasıdır.
Bilgi Teknolojileri İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Brifingi 27.09.2017 İlimize yeni atanan İl Müdürümüz Mehmet Sevmiş'e Bilgi Teknolojileri İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Şube Müdürü Uğur Karadağ tarafından şubenin yaptığı iş ve işlemler ile ilgili İl Müdürlüğümüze brifing verdi. Şube Müdürlüğünün çalışanlarınında katıldığı toplantıda karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri de görüşüldü.
TANIŞMA TOPLANTISI DÜZENLENDİ 26.09.2017 İl Müdürlüğümüze atanan Mehmet SEVMİŞ KURUM çalışanlarıyla bir araya gelerek tanışma toplnatısı düzenledi. Sohbet havasında geçen tanışma toplanatısında, İl Müdürlüğümüzün sorunları ve çözüm önerileri tartışıldı.
KURBAN BAYRAMI TEBRİĞİ 25.08.2017 Mübarek Kurban Bayramınızı En İçten Dileklerimle Kutlarım. Tüm İslam Alemine Barış ve Huzur Getirmesini Yüce Allah'tan Niyaz Ederim.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 sonraki sayfa son sayfa
Bilgi Edinme Başvuruları Bimer İnsan Hakları Başvuruları