Personel Listesi

 

                                             KASTAMONU ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ
S.No Adı Soyadı Unvanı Açıklama
1 Nihat AŞLAKCIOĞLU Müdür Yard.V.  
2 Meftun ALAY Müdür Yard.V.  
3 Dilek SEZER Şube Müdür V.  
4 Ayhan AYDIN Şube Müdür V.  
5 Aylin KONCA Şube Müdür V.  
6 Murat AKYEL Şube Müdür V.  
7 Sami BEYGİRLİOĞLU Şube Müdür V.  
8 Salih URGANCIOĞLU Şube Müdür V.  
9 Aysuhan ATALAR Mimar  
10 Leyla TURAN Mimar  
11 Saime BATTALOĞLU AKYEL Şehir Plancısı  
12 Ertuğrul Basın ÇELİK Mühendis  
13 Ali İhsan BİÇER Mühendis  
14 Seda TOPCU BARUTCUOĞLU Mühendis  
15 Yeliz BENLİ ÇELİK Mühendis  
16 Hacer HASKÖSE Mühendis  
17 Emre KIVANÇ Mühendis  
18 Muhammed DOĞAN Mühendis Açığa alındı
19 Gökhan SAĞLAM Mühendis  
20 Mehmet YEL Mühendis  
21 Fatih Mehmet DENİZ Mühendis  
22 Ayfer AYGÜN Mühendis  
23 Ahmet PARMAKSIZOĞLU Mühendis  
24 Ahmet Sami ERTUNÇ Mühendis  
25 Mehmet YEŞİLAY Mühendis  
26 Mahmut Dinçer ÇOLAK Mühendis  
27 Faruk SÜREN Mühendis  
28 Ahmet DIRIK Mühendis  
29 Yunus GÖKHAN Mühendis  
30 Mahmut BÜYÜKŞEN Araştırmacı (Ö)  
31 Muhammet Sakin TERZİOĞLU Araştırmacı (Ö)  
32 Reşat YILMAZ Şef  
33 Kemal ÇELİKKAYA Şef (Ö)  
34 Necati DAĞLIOĞLU Şef (Ö)  
35 İsmail Hakkı BÜBER Şef (Ö)  
36 Satı KÖSE Tekniker  
37 Necla KIRIŞTIOĞLU Tekniker  
38 Filiz Hilal TERZİ Tekniker  
39 İlknur ÖZTÜRK Tekniker  
40 Mehmet TEGİN Tekniker  
41 Adnan DEMİR Tekniker  
42 Emin Suat YILDIZ Tekniker  
43 Murat KATIRCI Tekniker  
44 Nevzat MENTEŞ Tekniker  
45 Sinan BABAYİĞİT Tekniker  
46 İlhan UÇAR Tekniker  
47 Hasan ERTEN Tekniker  
48 Erkan ÖZ Teknisyen  
49 Raşit ŞEKERCİ Teknisyen  
50 Muzaffer DURGUT Teknisyen  
51 Suat BAHÇECİ Teknisyen  
52 Çetin KIRIŞTIOĞLU Teknisyen  
53 Sinan KARASALİHOĞLU Teknisyen  
54 Hatice ALBAYRAK V.H.K.İ.  
55 Kenan ÇELEBİ V.H.K.İ. Asker
56 Mithat OLCAY V.H.K.İ.  
57 Harun ŞENOĞLU V.H.K.İ.  
58 Serkan ÖZKAN V.H.K.İ.  
59 Şeref VERGİLİ V.H.K.İ.  
60 Fatih MISIRLIOĞLU Memur  
61 Bekir BÜYÜKEKEN Memur Gümüşhane Geçici Görevli
62 Taner AYDEMİR Hizmetli   
63 Hüseyin ÇUBUKCUOĞLU Hizmetli  (Ş)  
64 Mustafa ŞENOL Yapı Teknisyeni  
65 Aysun GENÇ Daktiloğraf  
       
Bilgi Edinme Başvuruları Bimer İnsan Hakları Başvuruları