TELEFON REHBERİ 
İZMİR ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ
SANTRAL :0(232) 341 68 00-01-02-03/ 341 01 31-33-43-61
FAX :0(232) 341 65 36 
ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM FAX: 0(232) 841 12 12  
E-Posta   :    izmir@csb.gov.tr 
Telefon Rehberi 28.11.2017 tarihi itibariyle düzenlenmiştir.
     
     
 İL MÜDÜRLÜĞÜ İDARECİ PERSONEL LİSTESİ
ADI VE SOYADI ÜNVANI DAHİLİ 
Selahattin VARAN İl Müdürü  3416800 / 1440
Abdullah BORCA İl Müdür Yardımcısı 3416800 / 1431
Akif KAHYA İl Müdür Yardımcısı 3416800 / 1431
Mehmet Ali ARSLAN İl Müdür Yardımcısı 3416800 / 1431
Ahmet Murat TENDAR İl Müdür Yardımcısı 3416800 / 1431
Nezir TÜRE İl Müdür Yardımcısı V. 3416800 / 1431
Pınar ÇAKIR Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Şube Müdürü 3416800 / 2105
Özgür BİLDİRİCİ Yapı Denetim Şube Müdürü V. 3416800 / 1101
Ali AKAT Yapım 1 Şube Müdürü V. 3416800 / 1301
Mehmet KILIÇ Yapım 2 Şube Müdürü 3416800 / 1305
Nezir TÜRE Proje Şube Müdürü (İl Müdür Yardımcısı V.) 3416800 / 1431
Zühre ÇAM İmar ve Planlama Şube Müdürü V. 3416800 / 1201
Barış KARAKOYUN İnsan Kaynakları ve Destek Hiz. Şube Md.V.  3416800 / 1140
Barış KARAKOYUN Kooperatif Şube Müdürü V. 3416800 / 1140
Tuba KESKİN VATANSEVER Bilgi Teknolojileri ve ARGE Şube Müdürü 3416800 / 1801
Şükran NURLU Çevre Yönetimi ve Denetimi Şube Müdürü V. 3416800 / 1531
Göktürk BURSALI Çevre İzin ve Lisans Şube Müdürü  V. 3416800 / 1631
Işın ÖZDEMİR ÇED Hizmetleri Şube Müdürü 3416800 / 1601
Tuba ÇOLAK Tabiat Varlıklarını Koruma 1 Şube Müdürü V. 3416800 / 1231
Bayram ŞAKAR Tabiat Varlıklarını Koruma 2 Şube Müdürü V. 3416800 / 1639
Banu Özlem TÜRK Yapı Malzemeleri P.G.D. Şube Müdürü V. 3416800 / 1135
Mehmet KURT Urla Çevre Şube Müdürü V. 3416522
Kemal KILIÇ Foça Çevre Şube Müdürü V. 8127911
     
YAPI MALZEMELERİ PGD ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ( 1. KAT )
ADI VE SOYADI ÜNVANI DAHİLİ 
Banu Özlem TÜRK Şube Müdürü V. 1135
     
Atakan ADAK Elektrik Mühendisi 1146
Hasan Cem KARAPİRE İnşaat Mühendisi 1146
Handan Yasemin UYSAL Jeofizik Mühendisi 1147
Mehmet Bilgin KESKİN Jeoloji Mühendisi 1146
Sebahattin İŞCİ Makine Mühendisi 1134
Oktay DEMİR Makine Mühendisi 1146
Sibel ÖZKARA Makine Mühendisi 1134
Veysel SOLMAZ Makine Mühendisi 1106
     
LABARATUVAR  ( Zemin Kat )    
Mehmet KARPUZCU İnşaat Mühendisi 1011
İbrahim ERGİN İnşaat Mühendisi 1012
Korhan DURANLI Makine Mühendisi 1013
İbrahim GEDİK Tekniker 1011
Hüseyin ORUÇ Tekniker 1013
     
     
 İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (1.Kat)
ADI VE SOYADI FİİLEN YAPTIĞI GÖREV  
Barış KARAKOYUN Şube Müdürü V. 1140
     
HUKUK BİRİMİ (5.Kat)    
Nihan ALASAÇ Avukat 1501
Tuğçe KARAPINAR Avukat 1510
Nafia Canan DİNÇTÜRK V.H.K.İ. 1500
MÜDÜRLÜK KATI SEKRETERLİK  
MÜDÜRLÜK BÜROSU (4.Kat)    
Selda YILMAZ Şef 3416800/1404
Muharrem LORT Büro Görevlisi 3416800/1440
     
MÜDÜR YARDIMCILARI SEKRETERLİK  (4.Kat)  
     
Bilal ÇINAR Büro Görevlisi 4/C 1431
     
     
SATIN ALMA    
Harun OKÇU V.H.K.İ 1137
Mehmet ER Yap.Tekn. 1137
     
PERSONEL İŞLERİ  ( 1. KAT )  
M.Pınar ERDOĞAN Uzman 1122-1155
Yasemin İMRE Şef 1122-1155
Habibe GÜL V.H.K.İ 1155
Gülcan YAŞAR V.H.K.İ. 1155
Bekir TÜFEKÇİ Teknisyen 1155
MUHASEBE-DÖNER SERMAYE SAYMANLIĞI  ( Zemin Kat )  
Hüseyin ÖZÇELİK Şef 1008
Galip SEVİNÇ V.H.K.İ. (Tahakkuk İşlemleri) 1005
Mükerrem YOKTAN V.H.K.İ. (Memur-İşçi maaşları) 1008
Alptan SARAÇAYDIN  Teknisyen (Memur maaşları) 1008
Selin Talen TURAN V.H.K.İ.  1008
     
DOKÜMAN YÖNETİM BİRİMİ ŞEFLİĞİ 
(Evrak giriş-çıkış, ArşivHizmetleri, Posta Birimi, Çözüm Masası)
 
Aliye CAFEROĞLU Şef  1141
     
HALKLA İLİŞKİLER  
Ayhan KIRBAĞ Teknisyen  1142
Tansu TUFAN V.H.K.İ 1143
     
EVRAK ÇIKIŞ    
Fikret ÇALIŞIR Teknisyen  1007
Turan DÜZEN V.H.K.İ 1007
     
EVRAK GİRİŞ    
Hilal ANAGÜR Teknisyen 1144
Ali GÖKÇE Bilgisayar İşletmeni  1144
Hava DEMİRCAN V.H.K.İ. 1144
Dilek HANEGE V.H.K.İ 1144
Sinan AKYOL Memur 1144
Zeynep ÜNAL Memur 1144
Mehmet BACINAK Memur 1144
POSTA BİRİMİ  
Hamdullah ÇÖRDÜKLER V.H.K.İ. (Kurye) 1007
Meral PALABIYIK V.H.K.İ. 1006
Melek KORALAY V.H.K.İ. 1006
Davut ERMİŞ 4/C (Kurye) 1007
ARŞİV ( SİCİL )  
Sağbetullah SANCAR Ayniyat Saymanı 2116
Şule KÖSEOĞLU V.H.K.İ 2116
Atilla TAŞLICAN Büro Görevlisi 2116
ŞOFÖRLER(Zemin Kat)  
Ahmet EROĞLU Şöför 1010
Ali ERDAL Şoför (Bekçi) 1010
Dursun Ali KEPENEKÇİ Şöför (Güvenlik Görevlisi) 1010
     
GÜVENLİK GÖREVLİLERİ (Zemin Kat)  
Ebru UYAR Güvenlik Görevlisi 1002
Cem ŞANLI Güvenlik Görevlisi 1002
İbrahim YILDIZ Güvenlik Görevlisi 1002
Selahattin YILDIRIM Güvenlik Görevlisi 1003
Rüstem ÖREN Güvenlik Görevlisi 1003
     
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ( 2.Kat )
ADI VE SOYADI FİİLEN YAPTIĞI GÖREV  
Tuba KESKİN VATANSEVER Şube Müdürü 1801
     
Özlem SOMER AKKAYA Şef 1804
Suavi ÇİLO Elektrik Elektronik Mühendisi 1802
Bengi BAKIR DOYRAN Elektrik Mühendisi 1805
Şengül CIVAK Uzman 1804
Ömer BAY Elektrik Teknikeri 1133
Nazlı ÇETİN Haberleşme Teknikeri 1805
Mehmet Cem EMİR Teknisyen 1804
Nevzat GÜLŞEN Elektrik Teknisyeni 1111
Galip YENİGÜN Elektrik Teknisyeni 1111
     
SANTRAL:  
Nihat CİRİT Düz İşçi 1131-9
Yasemin AYAR Şirket Personeli 1132
     
     
     
     
YAPI DENETİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (1.Kat)
ADI VE SOYADI FİİLEN YAPTIĞI GÖREV  
Özgür BİLDİRİCİ Şube Müdürü V.  1101
     
Ahmet Nihat GİRGİN Araştırmacı 1108
Bayram MERT Araştırmacı 1109
Mahmut DEMİR Araştırmacı 1113
Ender ARSLAN İnşaat  Mühendisi 1104
Belda IŞIK İnşaat Mühendisi 1103
Özkan DERNEK İnşaat Mühendisi 1108
Irgat Ömer ÖZER İnşaat Mühendisi 1109
Murat DALBAŞI İnşaat Mühendisi 1112
Erdal YILDIRIM Kontrol Teknisyeni 1138
Hüseyin MARAL Makine Mühendisi 1105
Feyzi SEYMEN Makine Mühendisi 1138
Hakan ARSLAN Makine Mühendisi 1104
Kazım YILANCI Makine Mühendisi 1138
Erdal UZUNOĞLU Mimar 1105
Okan ŞENOĞLU Mimar 1103
Leyla YENİPAZARLI Mimar 1103
Mehmet İlter ÖZDEN Mimar 1102
Özay ÜLGEN Mimar 1102
Hazal YAŞACAN Mimar 1102
Derya İŞBİLİR Mimar 1102
Mehmet Mustafa GÜLER Tekniker 1138
Osman YÜKSEL Tekniker  1113
İsmail CİNDEMİR Teknisyen 1107
Mustafa Cengiz TOSUNLAR Teknisyen  1138
Ebru BUDAK V.H.K.İ 1107
     
     
İMAR VE PLANLAMA  ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (2.Kat)
ADI VE SOYADI FİİLEN YAPTIĞI GÖREV  
Zühre ÇAM Şube Müdürü V. 1201
     
SEKRETERLİK    
Mehtap GÜRBULAK Sekreterlik 1202
     
Tahsin ŞİNGA Araştırmacı  1203
Ahmet Murat DEMİRBAŞ Harita Mühendisi 1203
Muharrem Gökhan YILMAZ Harita Mühendisi 1203
Atıl Tunga GÜVENER İnşaat Mühendisi 1208
Özlem Şafak ÖZKET Jeofizik Mühendisi 1238
Ferhat KACARGİL Jeofizik Mühendisi 1240
Sibel BECER Jeoloji Mühendisi 1204
Tuba OTHAN Jeoloji Mühendisi 1240
Selahattin SOYLU Jeoloji Mühendisi 1238
Selma RAHMAN Jeoloji Mühendisi 1239
Yusuf KARAOĞLU Jeoloji Mühendisi 1239
Ahmet Oğuz ALTUN Makine Mühendisi 1211
Bahattin KOCAEKİZ Makine Mühendisi 1211
Meltem DÜZTAŞ TAHİNCİOĞLU Mimar 1207
Özgür Gülen KARPUZCU Mimar 1208
Leyla ÖNKAN Mimar 1208
Ramazan Oğuzhan GİRGİN Mimar 1210
Gülşah AKKAN KASAP Mimar 1210
Sadık Yılmaz KONURSAY Mimar 1237
Nuray KARGIN Şehir Plancısı 1207
Atakan Sermet ÇELİK Şehir Plancısı 1236
Atiye Gözde ÖZBEY Şehir Plancısı 1236
Burcu DOĞAN Şehir Plancısı 1235
Fatma ERDOST Şehir Plancısı 1243
Semih AKBAŞ Şehir Plancısı 1243
Büşra AYHAN Şehir Plancısı 1232
Necati YONTAÇ Şehir Plancısı 1233
Özlem DİLSİZ  Şehir Plancısı  1235
     
     
YAPIM 1 ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (3.Kat)
ADI VE SOYADI FİİLEN YAPTIĞI GÖREV  
Ali AKAT Şube Müdürü V. 1301
     
Salih SERT Mimar 1308
Engin KAYA İnşaat Mühendisi 1308
Mustafa BAYRAK Tekniker 1307
Ali DEMİR Elektrik Mühendisi 1306
Ayşe BEKTAŞ DURSUN İnşaat Mühendisi 1309
Nuran AYTIŞ İnşaat Mühendisi 1309
Selim Uçar ÇAM Makine Mühendisi 1304
Fırat ÖZER Makine Mühendisi 1304
Sibel ÜNSAL Mimar 1309
Fırat DOĞAN V.H.K.İ 1312
     
     
YAPIM 2 ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (3. Kat )
ADI VE SOYADI FİİLEN YAPTIĞI GÖREV  
Mehmet KILIÇ Şube Müdürü V. 1305
     
Özgür İMRE Mimar 1310
Mehmet DELİÇAY Uzman 1310
Altan ASLAN Tekniker 1310
Halil ŞENOCAK Düz İşçi  1310
Murat ULUDAĞ Makine Mühendisi 1333
Çetin BABACAN Tekniker 1333
Şehmus AKGÜL Şef 1333
Orhan ERDOĞAN Büro Görevlisi 1333
Refik SAYDAM Makine Mühendisi 1304
     
     
     
     
     
PROJE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (3.Kat)
ADI VE SOYADI FİİLEN YAPTIĞI GÖREV  
Nezir TÜRE Şube Müdürü V.  1435
     
Murat ÇAĞIL Mimar 1337
Gökçe Banu ALMACI YEŞİLYURT Mimar 1335
Yusuf KAPLAN Elektirik Mühendisi 1339
Haydar ÜZGÜN Harita Teknikeri 1337
Yunus KAYA İnşaat Mühendisi 1341
Ersin ÜLÇAY Makine Mühendisi 1339
Ali AKTÜRK Makine Mühendisi 1339
Gökçe BÜYÜKALPELLİ Makine Mühendisi 1339
     
     
ÇEVRE YÖNETİMİ VE DENETİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (5.Kat)
ADI VE SOYADI FİİLEN YAPTIĞI GÖREV  
Şükran NURLU Şube Müdür V. 1531
     
SEKRETERLİK    
Servet ERGENEKON Bilgisayar İşletmeni 1532
     
Özgür Yılmaz KOLĞU Çevre Mühendisi 1503
Çiğdem KÜÇÜKSELEK Çevre Mühendisi 1537
Emrah MUVAFIK Çevre Mühendisi 1538
Vural DÖŞER Çevre Mühendisi 1540
Leman EROL Çevre Mühendisi 1539
Betül COŞKUN Çevre Mühendisi 1507
Gürkan OKTORVACI Çevre Mühendisi 1508
Dilek PAKSOY  Çevre Müherndisi 1534
Zuhal GÜMÜŞTAKIM Çevre Müherndisi 1511
Mustafa KARACA Elektrik Mühendisi 1537
Ali ATİK Elektrik Mühendisi 1543
Ahmet PİLAN İnşaat Mühendisi 1541
Murat KARGIN Kimya Mühendisi 1535
Nevin İNANÇ KOCABAŞ Kimya Mühendisi 1536
Turgut Giray ISIYEL Kimya Mühendisi 1538
Serap UYAR Kimya Mühendisi 1542
Mustafa Kemal AKAR Kimya Mühendisi 1511
Mehmet Kazım MADANOĞLU Kimya Mühendisi 1505
Nazlı KURGUN Kimyager 1534
Melike TÜRE Kimyager 1540
Emin Ertunç GONCAGÜL Şehir Plancısı 1534
Birsen KESGİN Ziraat Mühendisi 1511
Yıldız ÖNCÜ İnşaat Teknikeri 1506
Ceren KOĞU İnşaat Teknikeri 1511
Gamze BAŞKAN Şirket Personeli 1508
     
     
ÇEVRE İZİN VE LİSANS ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (6.Kat)
ADI VE SOYADI FİİLEN YAPTIĞI GÖREV  
Göktürk BURSALI Şube Müdürü V.  1631
     
Kenan KARA Kimya Mühendisi 1632
Onur UKRAY Biyolog 1633
Nur Hilal ÖZKET Biyolog  1633
Hatice Nurdan AŞÇI Çevre Mühendisi 1635
Ayşe KARADOĞAN BİLGİLİ Çevre Mühendisi 1612
Fatma Esra HORASAN Çevre Yük.Mühendisi 1634
Hatice Seher GENÇ Elektrik Mühendisi 1635
Murat NAMAL Endüstri Müendisi 1612
Oğur ERSÖZ DEMİRKOL İnşaat Mühendisi 1632
Mazlum ÇELİKEL Uzman 1612
Çiğdem ERZİN Ziraat Mühendisi 1634
Süleyman KAYHAN V.H.K.İ. 1632
     
ÇED HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (6.Kat)
ADI VE SOYADI FİİLEN YAPTIĞI GÖREV  
Işın ÖZDEMİR Şube Müdürü 1601
     
SEKRETERLİK    
Hülya ÇITIR Bilgisayar İşletmeni 1603
     
Ayşe Özgür SADIK Biyolog 1611
Devrim KILIÇ Biyolog 1613
Demet TURHAN UĞUR Çevre Mühendisi 1605
Zahide BEZİRCİ Çevre Mühendisi 1606
Bahar KASAP UÇAL Çevre Mühendisi 1613
Mehmet Salih ÇAVUŞOĞLU İnşaat Mühendisi 1606
Sezai ÖZKAN Jeoloji Mühendisi 1539
Sevgim Deniz SELİMOĞLU Peyzaj Mimarı 1604
Erkan YAŞACAN Şehir Plancısı 1611
     
     
TABİAT VARLIKLARINI  KORUMA  1 ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (EK BİNA 1. Kat)
ADI VE SOYADI FİİLEN YAPTIĞI GÖREV  
Tuba ÇOLAK   Şube Müdürü V. 1231
     
SEKRETERLİK    
Kamuran ULUYÜZ Memur 1242
Murat EREFE Memur 1242
     
Melis MUNGAN Biyolog 1809
Hidayet ÜLKER  Harita Mühendisi 1205
Murat AKYOL Harita Mühendisi 1807
Refika Belma ALTUNHAN Jeofizik Mühendisi 1205
Bilgehan ORAL Mimar 1810
Huri Nural DEMİRAL Mimar 1810
Gülşan YILMAZ Mimar 1807
Deniz KUTLUÖZEN Mimar 1807
Selin YENEL Mimar 1812
Emrah BATKI  Su Ürünleri Mühendisi 1808
Berin KAYA YILDIRIM Şehir Plancısı 1809
Tuğba GÖKKAYA Şehir Plancısı 1811
Seda BAYDERE MADENOĞLU Şehir Plancısı 1811
Oğuz DEĞİRMENCİ Şehir Plancısı 1811
Müberra AKKAYA Peyzaj Mimarı 1807
Serdar KAYA Teknisyen 1808
     
TABİAT VARLIKLARINI  KORUMA  2 ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (6. Kat)
ADI VE SOYADI FİİLEN YAPTIĞI GÖREV  
Bayram ŞAKAR Şube Müdürü V. 1639
Süleyman SAĞLAM Harita Mühendisi 1638
Ezgi İŞLEK Mimar 1637
Nuray ARABACI ERDEMİR Şehir Plancısı  1637
Mehmet Cengiz AKSU Şehir Plancısı  1640
Bülent DEMİREL Veteriner Hekim 1638
Nurettin TAŞKAN Teknisyen 1640
     
 
ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ( EK BİNA Zemin Kat )
ADI VE SOYADI FİİLEN YAPTIĞI GÖREV  
Pınar ÇAKIR Şube Müdürü 2105
     
RİSKLİ YAPI DOSYA KONTROL BİRİMİ  
Hikmet Burak BOLCA İnşaat Mühendisi 2122
Özlem SOLMAZ İnşaat Mühendisi 2122
Emine BUDAK TOKER İnşaat Mühendisi 2122
Nadir Nurettin PALAOĞLU İnşaat Mühendisi 2122
Gökhan ÖZKAN İnşaat Mühendisi 2106
Serap KONKAN ÖRENLİ İnşaat Mühendisi 2106
İlker BUDAK İnşaat Mühendisi 2127
Metin SÜRLÜ İnşaat Mühendisi 2122
RİSKLİ ALAN   
Sinem COŞĞUN Şehir Plancısı 1166
Sevkiye Melis ÇAKIR ÖZTÜRK Şehir Plancısı  1166
Selin ÖZDEMİR GÜNEŞ Şehir Plancısı 1166
KİRA YARDIMLARI  
Halit TOĞRUL Bilgisayar İşletmeni 2111
Birgül BALA ÖZÇELİK İnşaat Tekniker, 2111
Merve GÜLCÜOĞLU Uzman 2111
Muzaffer ORHAN Jeoloji Mühendisi 2123
Duran SARGUT Tekniker 2107
Fatma Nergiz ATAMAN  Teknik Ressam 2107
İTİRAZ İŞLEMLERİ  
Volkan AYDIN Mimar 2125
Orhan KIRATLI Harita Mühendisi 2103
Pınar TOPAL V.H.K.İ. 2103
MUAFİYET BELEDİYE TAPU MUAFİYET YAZILARI  
Gülen İMAMOĞLU Şef 2100
Sebahat GERİN Tekniker 2100
Yurdakul BAYAT Tekniker 2102
Semra POLAT V.H.K.İ. 2100
Yavuz ÇİNE Kont.Tekns. 2102
Fatma DİNÇSOY Büro Görevlisi 2102
RİSKLİ YAPI DOSYA ÖN İNCELEME   
Adem KÜÇÜKTERCİ Mimar 1145
Dilşad KURTOĞLU BAŞBUĞ Mimar 1145
Faruk UZUN Teknik Ressam 1145
İlker YAĞCI Teknisyen 1145
ARŞİV  
Rıfat KÖSE 4/C 2109
     
KOOPERATİFLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ( EK BİNA -1. Kat)
ADI VE SOYADI FİİLEN YAPTIĞI GÖREV  
Barış KARAKOYUN Şube Müdürü V. 1140
     
Faruk GÜRBULAK Araştırmacı  2101
İrfan DEMİR Tekniker 2101
Süheyla POLAT Tekniker 2101
Murat ÇİBUK Tekniker 2101
Tarık YAĞIZ Tekniker 2110
Cem ALPTEKİN Teknisyen 2110
Serdal TİNİÇ V.H.K.İ. 2101
     
     
URLA ÇEVRE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ( Urla/İzmir )
Yaka Mahallesi Zafer Caddesi No: 90 (Hükümet Konağı) Urla / İZMİR
ADI VE SOYADI FİİLEN YAPTIĞI GÖREV  
Mehmet KURT Şube Müdürü V. (232) 3416522
     
İnci İÇTEN Jeoloji Mühendisi (232) 3416522
Çağrı Talha AKOVALI Şehir Plancısı (232) 3416522
Cemalettin ŞİRİNOĞLU Biyolog (232) 3416522
Meryem Arzu TURAN Peyzaj Mimarı (232) 3416522
Hacı Bayram SARI Elektrik Teknikeri (232) 3416522
Emin Rıfat İÇTEN Kontrol Teknisyeni (232) 3416522
Mustafa AYAN Kontrol Teknisyeni (232) 3416522
     
     
     
Atatürk Mahallesi Aşıklar Caddesi No:39  (Foça İlçe Emniyet Müdürlüğü Yanı) Foça/İzmir 
ADI VE SOYADI FİİLEN YAPTIĞI GÖREV  
Kemal KILIÇ Foça Çevre Şube Müdürü V. (232) 8127911
     
Sevtap BADUR Kimya Mühendisi (232) 8127911
Didem KIR Ziraat Mühendisi  (232) 8127911
Berna DİNÇER Çevre Mühendisi (232) 8127911
Güven ÖZBAKAN Endüstri Mühendisi (232) 8127911
Ufuk KERİMOĞLU Biyolog (232) 8127911
Levent DEMİRÇİNİK Araştırmacı (232) 8127911
Berna KARADEMİR Teknisyen (232) 8127911
Mustafa AYYILDIZ Kontrol Teknisyeni (232) 8127911
     
     
     
     
Bilgi Edinme Başvuruları Bimer İnsan Hakları Başvuruları