HABERLER

VATANDAŞLARIMIZIN DİKKATİNE ! 16.11.2017 Hakkari de Kış Mevsiminin gelmesiyle Kömür kullanımı ile ilgili Müdürlüğümüzün Hava Kirliliğini önlemede bazı uyarıları;
5 Haziran Dünya Çevre Günü 06.06.2017 Hakkari Valisi Cüneyit Orhan Toprak, "5 Haziran Dünya Çevre Günü" kapsamında Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Edip Alan, Müdür Yardımcısı İlyas Başaran ve beraberindeki şube müdürlerini makamında kabul etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Toprak, kurum çalışanlarının gününü kutlayarak bir süre sohbet etti. Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Edip Alan ise, "5 Haziran Dünya Çevre Günü" kapsamında yapacakları etkinlikler ve kurum çalışmaları hakkında Toprak'ı bilgilendirdi.
Hakkâri'de Dünya Çevre Günü Etkinlikleri 06.06.2017 Hakkari Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, "5 Haziran Dünya Çevre Günü" etkinlikleri kapsamında öğrencilere şapka ve balon dağıttı. Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Edip Alan, Müdür Yardımcısı İlyas Başaran ve beraberindeki şube müdürleri, "5 Haziran Dünya Çevre Günü" etkinlikleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun ile birlikte Cumhuriyet İlköğretim Okulunda okuyan öğrencilere şapka ve balon dağıttılar. Okul Müdürü Hamit Çelik tarafından karşılanan Milli Eğitim Müdürü Durgun ve beraberindekiler, sınıfları gezerek öğrencilere çevre duyarlılığı konusunda kısa bilgilendirmeler yaptıktan sonra sıcaklardan korunmaları için üzerinde “Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, 5 Mayıs Dünya Çevre Günü” yazılı şapka ve balon dağıttılar.
Tıbbi Atık Yönetimi Eğitimi 04.05.2017 Hakkari Merkez ve İlçe Devlet Hastanelerimizin Tıbbi Atık Sorumlularına Hakkari Merkez Devlet Hastanesinin Konferans Salonunda "Tıbbi Atık Yönetimi Eğitimi" verilmiştir.
BELEDİYE BAŞKAN V. SN.CÜNEYT EPCİM İL MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ 20.04.2017 BELEDİYE BAŞKAN V. SN.CÜNEYT EPCİM ( VALİ YARDIMCISI) İL MÜDÜRÜMÜZ SN.EDİP ALAN'A YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLEYİP HAYIRLI OLMASI DİLEĞİNDE BULUNDULAR.
İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BÜNYESİND 2017 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI 20.04.2017 İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BÜNYESİND 2017 KYS (KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ) ÇALIŞMALARI İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ PERSONELERİNDEN ŞUBE MÜDÜR (V.) Remzi KAZANDIOĞLU VE MİMAR Doğan ERDİN KORDİNATÖRLÜĞÜNDE 2017 KURUM İÇİ İÇ TETKİK ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI
İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BÜNYESİND 2017 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ KURUM İÇİ BİLGİLENDİRME ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI 20.04.2017 İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BÜNYESİND 2017 KYS (KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ) KURUM İÇİ BİLGİLENDİRME ÇALIŞMALARI İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ PERSONELERİNDEN MİMAR Doğan ERDİN KORDİNATÖRLÜĞÜNDE 2017 KURUM İÇİ BİLGİLENDİRME ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI
BAKANLIĞIMIZ YAPI İŞLERİ GENEL MÜDÜR YARDIMCILARINDAN SN. MURAY AKIN BİNGÖL HAKKARİ İLİMİZİ ZİYARET VE İNCELEMELERDE BULUNDU. 17.04.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın Yapı İşleri Genel Müdürlüğümüz ,Genel Müdür yardımcılarından SN.Murat Akın BİNGÖL Hakkari merkez ve Yüksekova ilçe merkezinde incemelerde bulunduktan sonra il müdürümüz Sn. Edip ALAN'nı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarı dileklerini ilettiler.
Hakkari Üniversitesi Rektörü Sn Prof. Dr. Ömer PAKİŞ İl Müdürümüzü Ziyaret Etti 29.03.2017 Hakkari Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sn Ömer PAKİŞ İl Müdürümüz sn Edip Alan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI 10.03.2017 İl Müdürümüz Sn.Edip ALAN 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü ile ilgili; Peyganber efendimizin "Cennet Annelerin Ayakları Altındadır" Sözünün muhatabı olan tüm Dünya Kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım. Gerçekten Doğumdan Ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz ,bizi biz yapan değerli kadınlarımıza minnettarız....
İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ SN. EDİP ALAN'A İl AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI VE BERABERİNDEKİ HEYET ZİYARET ETTİ.. 22.02.2017 İl Müdürlüğümüzde Göreve yeni başlıyan İl Müdürümüz Sn. Edip ALAN 'a ziyaretler devam ediyor. Bu kapsamda İl AK Parti gençlik kolları Başkanı ve beraberindeki heyetle İl Müdürümüze hayırlı olsun dileklerini ilettiler….
İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ SN. EDİP ALAN'A AK PARTİ İL BAŞKANI SN. NURETİN FIRAT ZİYARET ETTİ.... 17.02.2017 İl Müdürlüğümüzde Göreve yeni başlıyan İl Müdürümüz Sn. Edip ALAN 'a ziyaretler devam ediyor. Bu kapsamda Hakkari AK PARTİ İl Başkanı Sn. Nurettin FIRAT İl Müdürümüze hayırlı olsun ziyaretinde bulundular....
Sn.Edip ALAN Çevre ve Şehircilik İl müdürlüğümüzde İL Müdürü olarak göreve başladı 15.02.2017 Sn.Edip ALAN Çevre ve Şehircilik İl müdürlüğümüzde İL Müdürü olarak göreve başladı. 01-081971 Batmanda doğdu.İlk,Orta ve Lise öğrenimini Batman 'da tamamladıı. 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliğinden mezun oldu. 1993-1996 yılları arasında çeşitli firmalarda (Zemin Mekaniği, Yapı-Zemin etkileşmeninyapılardaki rolüyle ilgili) çalıştı. 1997-2000 Yılları arasında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğünde göreve başladı. 2000-2010 Yılları arasında Batman Bayındırlık ve İskan İl Müdürlüğünde Mühendis olarak görev yaptı. 2010 yılında Siirt Bayındırlık ve İskan İL müdür Yardımcısı olarak atandı. 2012 Yılında Siirt Çevre ve Şehircilik İl Müdürü olarak atandı.2015 Yılında Siirt Çevre ve şehircilik İl Müdürlüğünden istifa ederek 25.dönem Genel Seçimlerinde AK Parti Batman Milletvekili aday adayı oldu. 31.01.2017 tarihinde Hakkari Çevre ve Şehircilik İl Müdürü olarak vekaleten atandı..... Sayın Edip ALAN evli ve iki çocuk babasıdır.
1 2 sonraki sayfa son sayfa
Bilgi Edinme Başvuruları Bimer İnsan Hakları Başvuruları