SGB Telefon Rehberi

STRATEJİ GELİŞTİRME BAŞKANLIĞI

PERSONEL LİSTESİ

 

 

 

 

ADI SOYADI 

UNVANI

DAHİLİ 

HARİCİ

FAKS

E-POSTA ADRESİ

 

 

Sadi KIZIK

Strateji Geliştirme Başkanı 

410 14 32 

418 30 61

419 61 93

sadi.kizik@csb.gov.tr

 

 

Nimet ERSOY

Sekreter

14 32 

418 14 38

 

nimet.ersoy@csb.gov.tr

 

 

 

STRATEJİK YÖNETİM VE PLANLAMA DAİRE BAŞKANLIĞI

 

 

M. Bülent ÜNCÜ

Daire Başkanı

410 14 34

419 87 63

418 55 42

mbulent.uncu@csb.gov.tr

 

 

Selma MÜJDE

Sekreter

1434

 

 

selma.mujde@csb.gov.tr

 

 

Halide GÖĞEN

APK Uzmanı 

1451

 

 

halideg@csb.gov.tr

 

 

Filiz BAHADIR

Mühendis

1676

 

 

filizb@csb.gov.tr

 

 

Dr. Ebru KÖSEOĞLU

Mühendis

1674

 

 

ebruk@csb.gov.tr

 

 

F. Banu ÇÖZGENER

Matematikçi

1656

 

 

bfatmac@csb.gov.tr

 

 

Döne ÖZDAMARLAR

Uzman 

1419

 

 

done.ozdamarlar@csb.gov.tr

 

 

Ahmet BODUR 

Araştırmacı

1446

 

 

ahmetb@csb.gov.tr

 

 

Hülya KULOĞLU 

Raportör 

1448

 

 

hulyak@csb.gov.tr

 

 

Ayça SANCAR

Mali Hiz. Uzm.

1212

 

 

aycas@csb.gov.tr

 

 

Fatma AKPINAR

Mali Hiz. Uzm.

1636

 

 

fatmaa@csb.gov.tr

 

 

Selim SOLMAZ

Çevre ve Şehircilik Uzm.

1548

 

 

selim.solmaz@csb.gov.tr

 

 

Mehmet Ali ŞİMŞEK

Çevre ve Şehircilik Uzm.

 

 

 

mali.simsek@csb.gov.tr

 

 

 

YÖNETİM BİLGİ SİSTEMİ  DAİRE BAŞKANLIĞI

 

 

Halil ŞENER

Daire Başkanı

410 14 35 - 14 36

 418 50 29

418 64 73

halil.sener@csb.gov.tr

 

 

Ayşe Serpil ÜSTÜN

Sekreter

14 35 - 14 36

 

 

serpil.ustun@csb.gov.tr

 

 

Yunus Murat ÜNAL

İstatistikçi

1443

 

 

murat.unal@csb.gov.tr

 

 

Çetin AKDEMİR

Programcı

1440

 

 

cetina@csb.gov.tr

 

 

Haydar DEMİRER

Programcı

1457

 

 

haydard@csb.gov.tr

 

 

Dr. Reyhan AKAT

Mimar

1420

 

 

reyhan.akat@csb.gov.tr

 

 

Ayda ÜNSAL

Programcı

1483

 

 

ayda.unsal@csb.gov.tr

 

 

Erdoğan KIZILKAYA 

Raportör 

1454

 

 

erdogan@csb.gov.tr

 

 

Handan VARLI

Raportör 

1483

 

 

handanv@csb.gov.tr

 

 

Sibel GÖZÜM

Araştırmacı

1499

 

 

sibel.gozum@csb.gov.tr

 

 

Osman MANARGALI

Uzman

1442

 

 

osman.manargali@csb.gov.tr

 

 

 

PERFORMANS-BÜTÇE VE RAPORLAMA DAİRE BAŞKANLIĞI

 

 

Engin SERT

Daire Başkanı 

410 12 09

418 21 91

419 22 76

engin.sert@csb.gov.tr

 

 

Serap GÜLER

Sekreter

12 09

 

 

serap.ekiz@csb.gov.tr

 

 

Davut ERKAHRİMAN

Mali Hiz. Uzm.

1455

 

 

davut.erkahriman@csb.gov.tr

 

 

Barış ULUSOY

Mali Hiz. Uzm.

1465

 

 

barisu@csb.gov.tr

 

 

Zuhal KORKMAZ

Mali Hiz. Uzm. 

1307

 

 

zuhalk@csb.gov.tr

 

 

Esvan KÜÇÜKKUZUCU

Mali Hiz. Uzm. 

1466

 

 

esvany@csb.gov.tr

 

 

Serap ŞEN ERİŞKİN

Mali Hiz. Uzm.

1204

 

 

serap.sen.eriskin@csb.gov.tr

 

 

Mert Can ESKİN

Mali Hiz. Uzm. Yrd.

1481

 

 

mcan.eskin@csb.gov.tr

 

 

İslam EROĞLU

Mali Hiz. Uzm. Yrd.

1439

 

 

islam.eroglu@csb.gov.tr

 

 

Doğan YILMAZ

Mali Hiz. Uzm. Yrd.

1430

 

 

dogan.yilmaz@csb.gov.tr

 

 

Mehmet AKDOĞAN

İstatistikçi

1473

 

 

mehmet.akdogan@csb.gov.tr

 

 

Ahmet DEMİREL

Araştırmacı

1203

 

 

ahmetde@csb.gov.tr

 

 

İclal ÇEÇENOĞLU

Raportör 

1215

 

 

iclalc@csb.gov.tr

 

 

Çağrı UZEL

Çevre ve Şehircilik Uzm.

1462

 

 

cagri.uzel@csb.gov.tr

 

 

Okan AKSUOĞLU

Çevre ve Şehircilik Uzm.

1468

 

 

okan.aksuoglu@csb.gov.tr

 

 

Ramazan KESKİN

Ayniyat Saymanı

1444

 

 

ramazan.keskin@csb.gov.tr

 

 

Turabi YILDIRIM

Şef

1225

 

 

turabiy@csb.gov.tr

 

 

Fatih KAVURAN

Veri Haz. Kont. İşlt. 

1433

 

 

fatih.kavuran@csb.gov.tr

 

 

Tamer IŞIK

Şube Müdürü

1445

 

 

tamer.isik@csb.gov.tr

 

 

 

İÇ KONTROL DAİRE BAŞKANLIĞI

 

 

Nurettin YILDIZ

Daire Başkanı

410 12 05

418 14 64

419 22 76

nurettiny@csb.gov.tr

 

 

Serap GÜLER

Sekreter

12 05

 

 

serap.ekiz@csb.gov.tr

 

 

Selma SEZEN

Mali Hiz. Uzm.

1113

 

 

selmas@csb.gov.tr

 

 

Erdal DURAN

Mali Hiz. Uzm.

1463

 

 

erdal.duran@csb.gov.tr

 

 

Filiz YÜNCÜ

Mali Hiz. Uzm.

1551

 

 

filiz.yuncu@csb.gov.tr

 

 

Sümeyra TERZİ

Çevre ve Şehircilik Uzm.

1223

 

 

sumeyra.terzi@csb.gov.tr

 

 

Emine BİLGİÇ

Mali Hiz. Uzm. Yrd.

1366

 

 

emine.bilgic@csb.gov.tr

 

 

Badel AVAN

Mali Hiz. Uzm. Yrd.

1484

 

 

badel.avan@csb.gov.tr

 

 

Betül CAN

Mali Hiz. Uzm. Yrd.

1206

 

 

betul.can@csb.gov.tr

 

 

Aykut DEMİR

Mali Hiz. Uzm. Yrd.

1213

 

 

aykut.demir@csb.gov.tr

 

 

İbrahim SANDUK

Mali Hiz. Uzm. Yrd.

1224

 

 

ibrahim.sanduk@csb.gov.tr

 

 

Gülistan AYDIN

Mali Hiz. Uzm. Yrd.

1438

 

 

gulistan.aydin@csb.gov.tr

 

 

 

İDARİ İŞLER YÖNETİM BİRİMİ

 

 

Arif AKSOY 

Şube Müdür V.

1437

 

419 61 93

arifa@csb.gov.tr

 

 

İlhami ÇAMBAŞI 

Veri Haz. Kont. İşlt. 

1449

 

 

ilhamic@csb.gov.tr

 

 

Cemil DUMAN 

Evrak Memuru 

1450

 

 

cemild@csb.gov.tr

 

 

Yılmaz BAŞ

Teknisyen

1467

 

 

bas.yilmaz@csb.gov.tr

 

 

Pınar CENGİZ

Veri Haz. Kont. İşlt. 

1154

 

 

pinarc@csb.gov.tr

 

 

Ahmet ASLİN

Hizmetli

1452

 

 

ahmet.aslin@csb.gov.tr